Poradíš skladný cestovní kočárek, který je vhodný už pro novorozence?

Zodpovězené
20. zář 2022

Ahoj,

hledám kočárek, pravděpodobně nějaký cestovní.

Podmínky:

  • aby zabral v autě minimum místa,
  • musí být skladný, protože nemáme téměř žádný kufr,
  • vhodný již pro novorozence (obousměrné otočný, úplný leh),
  • dá se na něj připevnit vajíčko,
  • zvládne i náročnější terén,
  • je kvalitnější a tedy vhodnější pro častější používání.

Cena není směrodatná.

Můžeš mi poradit?

Děkuji

Ahoj,

z kvalitnějších a cenově dražších modelů zde máme Cybex Mios 3. S váhou 9,9 kilogramů a šířkou pouhých 50 cm zůstává výbornou kompaktní volbou. Letos vyšel v propracovanějším designu detailů sedáku. Samozřejmě rok přinesl také nové barvy Seat Packů sladěné se sedadlem. Je otočný s možností úplného lehu. Podobným modelem jeho bratr Cybex Melio. Ten má však nosnost sportovního sedáku nižší, pouhých 15 kg.

Pokud však chceš něco mezi cestovním a sportovním kočárkem, tak si prohlédni Cybex Eezy S+².

Z cenově dostupnějších mě napadá Cavoe Ideo. Je to lehký cestovní a zároveň sportovní kočárek, který má prostorné sedátko. Má dostatečně velkou stříšku. Plus má rozměr příručního zavazadla do letadla.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka