Skladný, manipulovatelný sporťák do mírného terénu... Valco Snap?

Zodpovězené
6. lis 2020

Dobrý den,

předně děkuji za pomoc s výběrem kombinace, na doporučení jsme vybrali ABC Design Salsa air. V kombinaci s korbičku jsme byli strašně spokojeni, teď je malé 10 m. a chvíli jezdí ve sporťáku a tady už je to přeci jen trochu horší, hůře se ovládá a nejvíc nás trápí ukládání do auta. Bohužel nemáme kočárek kam dát, takže jej denně skládáme do auta. Pokukujeme tedy po nějakém spíše lehčím a snadno manipulovatelnem sporťáku, ktery ideálně složím a uložím do auta jednou rukou... Zároveň by měl jít úplně do lehu a zvládnout lehčí terén (lesní cesta)...

Zvažujeme Valco Snap, ale tak si právě tím lehčím terénem nejsem jistá.

Poradíte prosím?

Děkuji

Ahoj!

Po ABC Design Salsa 4, který je pěkně odpružený a s velkými koly,

ABC Design Salsa 4 Air

se bojím, že Valco Snap není nejoptimálnější volbou. Je to velmi lehoučký sportovní kočárek, což znamená tenké trubky, vůbec ne takový pevný, plus absolutně žádné odpružení a pěnová, tvrdá kolečka ... ještě jako tak s dokoupením nafukovacích, ale i to bude tvrdší, někdo řekne "řachtavý" - já ho na terén doporučit nemohu. Nepohodlné, plus časem si ho vyhegáš.

Valco Baby Snap 4

Pokud mám něco doporučit, začala bych asi modelem TFK Dot 2. Je to asi nejmenší schopný sportovní kočárek, co Tě nebude obtěžovat ani velikostí / váhou ani nepohodlnou tvrdou jízdou.

TFK Dot 2

Kromě něj zmíním i Gesslein S4 Air, co to je jako tak schopný ustát.

Gesslein S4 Air+

No a z dražších opravdu stojí za to uvést mého oblíbence, Baby Jogger City Mini GT2 - možná stojí více a je dizajnově sportovnější, než by si chtěla, ale opravdu stojí za to.

Baby Jogger City Mini GT2

Pokud si nyní nespokojená s těžším ovládáním, věř mi, že investice do kočárku, co Ti pohodlně projde všechno, co potřebuješ, plus se rychle poskládá a nerozhrká jen tak časem, se opravdu vyplatí. Vždyť i do telefonu, počítače, domu investujeme - a proč? Neboť je používáme každý den (a tak zatěžovanou věc, jako kočárek, stejně používáš každodenně, a to dokonce s tím nejcennějším pokladem uvnitř). Dobrá věc na kvalitních, oblíbených modelech dražších značek je i to, že je po dopoužívaní dobře prodáš, takže část investice se Ti vrátí. Časté je dokonce i to, že to pak dopadá tak, že (konečná) cena byla ve skutečnosti nižší, než u mnoha levnějších kočárků, které po dopoužívání není možnost prodat (nikdo je nechce), nebo se časem zničily...

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.