Sourozenecký kočár se sezením vedle sebe, i do terénu, ideálně s vložnou taškou pro mladší (rozdíl 16 měs.)

Zodpovězené
25. zář 2020

Hezký den,

budeme mít děti s malým věkovým rozdílem (16 měsíců) a tak bude určitě potřeba sourozenecký kočár. Ráda bych nějaký, co projede terén, ideálně aby byli děti vedle sebe - nechci takové ty, co jsou za sebou nebo pod sebou apod. Nejlépe asi sporťáky, do kterého jde dát vložná taška pro miminko.

Poradíte, jaký pořídit?

Děkuji

Ahoj!

Za mě osobně je prvním a nejlepším sourozeneckých kočárkem se sedáky vedle sebe model Bugaboo Donkey.

Bugaboo Donkey 3

Ano, je drahý, a ano, jsou to korýtka, ale oba otočné, oba praktické, vaničky dlouhé (pokud je takovou třeba), plus se kočárek dá předělat na jednomístný model a používat plnohodnotně i tak... no prostě kočárek, co využiješ i pro ty dvě děti, a také později pro jedno, když druhé už do kočárku nebude chtít. Korbu bych koupila klasickou, resp. její textilie se navlékají na rám sedací části - ale možností je i korýtko vyrovnávající měkká hnízdokorbička / fusak od Quinny - Coccon. A kočárek je poměrně běžně dostat na bazarech, plus ho po dopoužívaní s jistotou prodáš, takže za mě jedna z nej voleb i pro tebe - a to i pro velká kola vhodné i na terén...

Pokud by Ti prostě neseděl, doporučím dále terénní modely pro dvojčata a sourozence od značky TFK. Můžeš si k nim přidat korbu, ale i plnohodnotnou klasickou vaničku či transformovatelnou korbičku, co se dá dočasně používat i jako otočné sedadlo.

Twin Trail by byl asi mou nejvíce doporučenou volbou.

TFK Twin Trail

A doporučím i skvělý Mountain Buggy Duet, ale je poslední měsíce dlouhodobě nedostupný, tak ten, kdyby zaujal, kuk když tak na bazarech...

Mountain Buggy Duet V2

Bumbleride Indie Twin je jednoznančne další oblíbenou možností s neotočnými sportovními částmi, dobrými jízdními vlastnostmi a možností vložné korbičky.

Bumbleride Indie Twin

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.