Sportovní kočárek do města pre devítiměsíčního, půjde i do letadla

Zodpovězené
28. únor 2019

Dobrý den,

doporučíte mi nějaký sportovní kočárek do města pro 9 měsíčního prcka? Měl by být lehčí, ať ho můžeme vzít v létě do letadla. Jiné požadavky nemáme, hlavně ať je pohodlný.

Děkuji

Ahoj!

Pokud plánujete kočárek brát s sebou i do letadla, možná by nebylo na škodu podívat se i na ultrakompaktní modely. Z nich já osobně doporučuji GB Qbit+ nebo brzy vycházející GB Qbit+ All-City.

GB Qbit+ All-Terrain

GB Qbit+ All-City

Kromě těchto jsou dobrými reprezentanty této kategorie i Oyster Atom od Babystyle, Easywalker Buggy XS (klidně i v případné Easywalker Disney či Easywalker Mini edici), nebo taky Jané Rocket.

Babystyle Oyster Atom

Easywalker Buggy XS

Easywalker Disney Buggy XS

Easywalker Mini Buggy

Jané Rocket

Pokud ti nevadí dávat kočárek do prostoru pro zavazadla, tedy neplánuješ ho brát s sebou na palubu jako příruční, může být i kousek větší. Z pohodlných, ale stále lehkých a dostatečně skladných kočárků vzpomenu Mutsy Nexo, Oyster Zero, Greentom Upp nebo Baby Jogger City Mini Zip.

Mutsy Nexo

Babystyle Oyster Zero

Greentom Upp Classic 2017

Baby Jogger City Mini Zip

Pokud má být i otočný, za zmínku stojí například Joolz Hub, Cybex Balios S, Cybex Balios M či Jané Kendo.

Joolz Hub

Cybex Balios S

Cybex Balios M

Jané Kendo

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.