Sportovní kočárek do terénu i do města, s nafukovacími koly, skladný

Zodpovězené
28. kvě 2019

Ahoj,

chtěla bych poradit nějaký kočárek do města, kde nejsou moc rovné chodníky. A taky jezdíme sem tam na hory, kde chodíme s kočárkem převážně po asfaltce, málokdy lesní cesta. Teď máme dvojkombinaci Baby Design Husky a sporťák je hodně těžký. Takže bych brala něco lehčího, skladného do auta, s nafukovacími koly, dobrou aretací, prodlouženou stříškou, prostornější úložný prostor a aby se dal dát do lehu. Syn má 8 měsíců, takže bude jezdit i v zimě, tak aby v něm moc neprofukovalo. A kdyby bylo skládání vložkou dovnitř, tak by to bylo úplně nej 🙂. Jsou to náročné požadavky, ale věřím, že něco existuje 😀 Koukali jsme v rychlosti na Joie Litetrax 4 Air a líbil se nám. Jen to skládaní ven nám trochu vadí a prý mu drkotají kolečka a sem tam začne vrzat. Takže ho asi škrtáme.

Budu se těšit na odpověď. Pěkný den.

Ahoj!

Prvním, který mě napadl, by byl Valco Baby Snap Trend Tailormade v Sport verzi s nafukovacími koly. Ok by byl i klasický Valco Baby Snap Sport, ale Trend mi přijde promáklejší, prostornější i hezčí, tak proto spíše ten (za mě).

Valco Baby Snap 4 Sport Trend Tailormade

Valco Baby Snap 4 Sport

Dalšími návrhy jsou za mě Baby Design Look Air,

Baby Design Look Air

případně o něco těžší Espiro Sonic Air.

Espiro Sonic Air

Z dražších, bytelnějších kočárků určitě Emmaljunga NXT30 nebo Emmaljunga Scooter 4S s nafukovacími koly (možná specifický design, ale toto jsou kočárky, co vydrží x dětí).

Emmaljunga NXT30

Emmaljunga Scooter 4S

Pokud bys ubrala z nafukovacích kol, určitě by ti dobře posloužil i Nuna Tavo - kola, i když nenafukovací, jsou kvalitní, a kočárek i dobře pruží.

Nuna Tavo

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.