Růžový výtok. Čím by to mohlo být?

Zodpovězené
21. črc 2022

Dobrý den,

s přítelem jsme měli sex zrovna, když mi končila menstruace a po sexu jsem měla lehce růžový výtok. Nepoužívám antikoncepci a měli jsme ochranu, která se neprotrhla.

Chci se zeptat, jestli je možné, že bych byla těhotná nebo čím to je.

Děkuji

Dobrý den,

těhotenství lze zjistit nejdříve až s vynecháním menstruace, dříve ne.
Bez gynekologického vyšetření nelze původ obtíží určit. Pokud výtok neodezní do několika málo dní, tak doporučuji návštěvu u gynekologa.

Přeji Vám krásný den,
MUDr. Martin Kučera, Ph.D.
Centrum asistované reprodukce Sanus Jihlava
ivf-jihlava@sanus.cz
www.sanus.cz