Autosedačka pro syna 6 let, váha 27 kg, výška 135 cm do auta Fabia Combi III. Máte tip?

Zodpovězené
17. dub 2024

Dobrý den,

potřebovala bych poradit, jaká autosedačka by byla vhodná pro syna 6 let, váha 27 kg, výška 135 cm do auta Fabia Combi III. Má CYBEX Dětská autosedačka Solution M-Fix SL, sk. II–III, 15–36 kg a hlavová opěrka je na maximu a je mu malá.

Manžel uz chce pro syna pouze podsedák.

Děkuji

Dobrý den,

děkujeme za zaslaný dotaz.

Hledejte sedačky dnes už v kat. 100-150 cm. Velmi dlouho vydrží na výšku Axkid Nextkid, Avionaut MaxSpace CS+ či Swandoo Charlie nebo Britax Romer Kidfix i-Size. Ideální je sedačky vyzkoušet, abyste případně věděli, jaká bude rezerva a jak sedačka sedne dítěti i vozu. Podsedáku je dobré se vyhnout, co nejdéle. Nenabízí takovou ochranu hlavy, trupu dítěte jako plnohodnotná sedačka.

S pozdravem

Karel Sekereš a tým Centra autosedaček
www.centrumautosedacek.cz