Je možné ušiť nosič zo šatky?

Zodpovedané
25. feb 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa opýtať, či je možné, aby ste mi ušili nosič z Vašej šatky, ktorú by som Vám poslala.

So šatkou som nadmieru spokojná, ale zisťujem, že nosič by bol pre mňa praktickejší.

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

žiaľ, nešijeme nosiče zo šatiek na zakázku – nemáme na to kapacity ani možnosti.

Naše nosiče sa šijú z textílie tkanej a upravovanej špeciálne pre nosiče a šijú sa v profesionálnej dielni po jednotlivých sériách. Rezanie jednotlivých dielov je nastavené na látku iných rozmerov, než aké má už hotová šatka.

Veríme, že si vyberiete aj z tých nosičov, ktoré postupne uvádzame do predaja🙂
Aktuálnu ponuku si môžete pozrieť na našej stránke - https://www.sestrice.com/ergonomicke-nosice-na-...

Pekný deň ešte želáme 🙂
za Sestrice

Barbora