Suchá, svědivá ložiska na nohou. Doporučíte, prosím, krém nebo mast na atopickou kůži?

Zodpovězené
15. únor 2022

Dobrý den,

můžete mi doporučit mast/krém pro syna (2,5 let) na suchou atopickou kůži?

Vyskytuje se mu hlavně na nohou v jamkách. Syn si ta ložiska teď hodně skrábe, hlavně v noci.

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

zkuste stříkat termální vodou, v lékárně je tato čistá od Avéne a ideálně nemazat ničím, nechat dýchat, v podkolenních jamkách se to hodně zapaří. Lze případně použít lotion od Odylique baby repair gold.

Přeji Vám krásný den.
Pavla