Môžem byť tehotná, keď ma bolia prsia?

Zodpovedané
28. aug 2019

Dobrý deň,

už viac ako 2 týždne ma bolia prsia. Priateľ chodí do zahraničia a pred 2 týždňami bol doma. Snažíme sa stále o dieťa.

Taký pocit bolesti prsníkov som ešte nemala. Pohlavný styk som mala pred 3 týždňami. Pár dni potom ma začali prsia bolesť. Takto dlho ma ešte prsia neboli. Menštruáciu som nemala. Robila som si tehotenský test a ukázal mi len 1 čiarku.

Môžem byť tehotná?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

podľa príznakov môžete byť tehotná.

Tehotenstvo sa musí potvrdiť pozitívnym tehotenským testom a následne gynekologickým vyšetrením.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková