Barefoot sněhule. Dají se koupit?

Zodpovězené
28. říj 2020

Dobrý den,

ráda bych se zeptala, jestli se někde dají koupit barefoot sněhule? Případně radu, jaké vybrat.

Dcera má 3 roky, má úzkou nohu, i patu, lehce valgózní kotníky (levá noha víc). Nejvíce nám sedí obuv Filli, teď máme i zimní s kožíškem, jsou super. Ale jde mi o ty "klasické" sněhule, aby jí v botě bylo teplo a zároveň se tam nedostal sníh, když v něm bude nějakou dobu běhat.

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

vyloženě barefoot sněhule neexistují, je pár lepších možností (ale ani ne kompromisních), několik tipů najdete u mě na blogu.
Myslím, že byste na užší nohu jako sněhule mohla zvolit Affenzahn - jsou dost vysoké. (Pokud samozřejmě sednou rozměrově.)

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot