Kde jsou v okolí Brna prodejny obuvi s odborným poradenstvím?

Zodpovězené
30. čer 2019

Dobrý den,

můžete mi prosím poradit, kde jsou v okolí Brna / Hodonína prodejny dětské obuvi, kde mi odborně poradí, abych věděla u své dcery (1,5 roku), například jaký má typ nožičky, abych věděla, jaké botičky kupovat?

Děkuji za odpověď!

Dobrý den,

seznam prodejen s barefoot a kompromisní obuví najdete na https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1E654y..., osobní zkušenosti s konkrétní prodejnou můžete zkusit vyhledat třeba na Facebooku (většinou uzavřené skupiny věnující se barefoot obouvání).

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot