První botičky pro dítě s vyšším nártem. Jaké vybrat?

Zodpovězené
27. bře 2019

Dobrý večer,

budeme kupovat synovi (16 m) první boty, nohu má cca. 12,5 x 6cm - nechtěl moc stát v klidu a krčil prsty, nárt vyšší. Jaké barefoot boty byste nám doporučila.

Děkuji

Dobrý den,

co nejměkčí a nejlehčí, se správným tvarem špičky a se správným nadměrkem (tedy na délku max. 1 cm, na šířku ideálně alespoň 2 mm na každou stranu). Nožka je tabulkově širší, na vyšší nárt a baculatou nožku sedí třeba Jack a Lily řada MyMocs, Little Blue Lamb řada Baby, Beda Barefoot capáčky, Feelmax, Zeazoo. V teple může i po venku chodit jen v capáčkách, kvalitních, třeba Dadoos. Můžete nožku obkreslit na karton a vložit do boty, snadno poznáte, jestli má dostatečný nadměrek i jestli má bota správný tvar na jeho nožku (v patě, ve špici, na šířku).

Přeji Vám krásný zbytek dne,
Naďa

Mail: info@vpavucine.cz
Tel: +420 777 584 539
Eshop
Blog
Pomůcka při výběru bot