Zoubky. Co si myslíte o předních zubech, jedničkách?

Zodpovězené
22. bře 2022

Dobrý den,

minulý týden jsme byli se synem (1 rok) u zubaře a trochu se mu nezdají přední zoubky, jedničky. Prý vypadají jako uražené. Syn se občas bouchne, ale ne až tak, že by si zlomil zub. Dr. přesně neví, jestli si kus zoubků urazil nebo ne, zuby ještě nejsou pořádně venku, říkal. Přikládám foto.

Děkuji

Dobrý den,

ano zoubky mohou být uražené. Pokud stejný problém není i na jiných zubech, to bohužel nevidím. Na první kontrolu by se mělo jít při prořezání prvních zoubků, takže doporučuji objednat a zkontrolovat, jestli jsou ostatní zuby v pořádku.

Přeji Vám krásný den.
Magda Kováčová