149 / 151
    Vlnap - Yetti

je fajn, ale dost plstnatí, Evi z ní má čepici.

28. srp 2013

28. srp 2013

složení: 100% akryl
    návin: 100g...147m
    jehlice: 4,5-5
    orientační cena: 35-37 Kč

Velmi silná příze, vhodná na zimu.

29. srp 2013

zuzkkkaaa je fajn, ale dost plstnatí, Evi z ní má čepici.

anien Mě se z ní moc dobře neháčkovalo, jakoby se zachytávala. Navíc mi potom začala být nepříjemná pocitově...naštěstí jsem háčkovala pro manžela.

29. srp 2013

já z ní začla háčkovat nákrčník a zase ho vypárala, nehodila se na vybraný vzor. Na omak působí trochu uměle, viděla bych ji na zimní věci s co nejjednodušším vzorem.

29. srp 2013

Delam s ni rada. Kdyz se da dvojite a vezme silny hacek, pak je nakrcnik za chvilku. Delala jsem sestre a uz si ho chysta na dalsi sezonu

29. srp 2013

@helulela tu mám doma ve třech barvách :-d zatím jsem z ní udělala akorát panenky 😀 ale te´d jsem chytla knížku, pletací jehlice a jdu testovat jak by se z toho pletlo 🙂 na háčkování je to asi moc silné že, nebo leda na větší háček?

31. srp 2013

@hadruska nechceš mi udělat taky? 😀

31. srp 2013

@terrav 🙂 muzem se domluvit, ale urcite to zvladnes sama 🙂.Chce to silny hacek, ja mam zatim nejsilnejsi 15. Udelat si retizek na delku tak metr a spojit do krouzku, dva sloupky pro postup do dalsi rady a ja to delala polodlouhejma sloupkama. Pekne to odsejpalo 🙂 https://www.modrykonik.cz/fotoblog/hadruska/alb...

1. zář 2013

@hadruska tak to budu muset dokoupit háčky 😀

1. zář 2013

@terrav To teda 🙂 , ja jich mam plnej penal ( nektery radeji dvakrat 🙂 )

1. zář 2013

@hadruska tak to mám hooodně co dohánět .-d mám asi 4 nebo pět ale všechny malý, největší mám č. 4 🙂 ale v kiku jsem viděla hezky barevný za super cenu 🙂

1. zář 2013

já jsem s ní docela spokojená, používám ji na zimní kloboučky, zatím nemám vyzkoušeno, co to udělá časem (např. to plstnatění), ale pracuje se mi s ní dobře, používám háček č. 5

5. lis 2013

na zimu perfektní a teď se chystám na kabelku,protože dobře drží tvar a je pevná.A dělá se mi s ní dobře.

6. bře 2014

taky jsem si koupila dve klubka - videla jsem to na svoji cepici na zimu - a jako na potvoru zacalo byt teplo 🙂 tak jsem zvedava, jestli ji do pristi zimy stihnu 🙂

6. bře 2014

zkoušela jsem a není mi příjemná ☹ mám pocit, že kouše

18. zář 2014