47 / 151

složení: 100% akryl
    návin: 50g...125m
    jehlice: 3-3,5
    orientační cena: 26-29 Kč

Klasická akrylová příze v široké paletě odstínů, vhodná na podzim a zimu.

25. zář 2013

Hezky se z ní dělá, dobře drží tvar a je příjemná na dotyk

15. říj 2013

Teď jsem se s ní naučila hodně háčkovat..sice mi nepřijde dost teplá ale na práci dobrá 🙂

19. lis 2013

Jsem s ni spokojena.

19. lis 2013

Na klubíčku mi přijde měkoučká, ale po upletení mi přijde taková hrubší. Pletla jsem na 3,5 jehlicích a neutahovala. Tak nevím,asi je to rukama 🙂

6. led 2014

Super je, že má spousty barev, ale po čase pletenina žmolkuje :(

23. led 2014

Heli, prosím tě, mám koupenou Elian klasik a mimi a chtěla jsem z ní dělat deku, ale teď si nejsem nějak jistá - myslíš, že je na to dobrá nebo mám ještě pádit do obchodu pro jinou a z této udělat něco, co ještě nevím co 😅

11. dub 2014

@zuhur já z ní nic nedělala, takže osobní zkušenost nemám, ale na deku bych ji vzala. Asi ne na vyloženě miminkovskou, na kůži, ale jinak jo. Myslíš na tu s barevnými kolečky, jak jsi dávala ve skupině odkaz? Jen nevím, jak v kombinaci s Mimi, ta bude tenčí.

12. dub 2014

@helulela mně přijdou právě stejně silné - kupodivu. Na kůži nebude - jen do kočárku. A ano, na tu puntíkovanou, jen právě pořád řeším zda doobjednat další odstíny a udělat ji vystínovanou podle vzoru nebo jestli budou i jednobarevné puntíky vypadat dobře - jsem děsná 😅

12. dub 2014