5 / 7
    firkon verano long plus

My viděli Firkon Verano na živo v obchodě a dokonce jsem ho viděla u spousty maminek. Na naše malé krtě čeká u babičky a dědečka taky. Takže tento momentálně vede 🙂

25. únor 2013

@picasso Já sem právě neměla možnost odzkoušet ale všichni mi ho strašně moc doporučují! Takže asi zajedeme potom odzkoušet 🙂

25. únor 2013

Firkon je zatím taky náš favorit ;) Viděla jsem ho naživo, je super a na internetu jsou na něj jenom dobré recenze ;)

25. únor 2013

my ho používáme cca 3 týdny a zatím obstál suprově, ve sněhu krásně projel, akorát menší maminky by mohly mít problém s ovládáním kvůli těžišti, které je dost vysoko

25. únor 2013

@kocanda2009 tak to je super 🙂 já mám 173cm a přítel 196 takže potřebujeme aby byl vyžší no :D

25. únor 2013

@kocanda2009 tak já prozatím při manipulaci s prázdným kočárkem neměla problém a to mám 153cm. Uvidíme jak to půjde i s náplní 😀

25. únor 2013

@picasso já jsem si na podzim zkoušela kočárek s roční holčičkou co už má nějakou váhu tak mi přišlo, že je hůře ovladatelný ale asi je to i o zvyku

27. únor 2013

@kocanda2009 jj, díky za info. Tak mi uvidíme, ale stejně, kočárek máme u babičky a dědy, takže si říkám, že už to zvládnout musím 🙂

28. únor 2013

@kocanda2009 taky jsem řkala že první vyzkoušet s dítkem...Ale vážně ještě se rothodujeme 🙂 přítel se zamiloval do tako monodi :D takže se ještě pojedeme podívat a vyzkoušet 🙂

3. bře 2013

@kocanda2009 My už ho máme objednaný a to i na základě toho, že ho měla kamarádka a mohla jsem si to vyzkoušet i s mimčem v terénu a hlavně už ho má půl roku a je s ním moc spokojená.

11. bře 2013

@misgak My jsme nakonec koupily uplně jiný 🙂 Bebetto Solaris B a teda spokojenost měla jsme možnost vyzkoušet sporťák s naší skoro 3letou princeznou a pořád tam měla hodně místa takže super! 🙂

11. bře 2013

Tak hlavně, že jsi spokojená 🙂 ja snadbudu také: )

11. bře 2013

@misgak určitě budeme obě 🙂 na oba kočárky je chvála! 🙂