2 / 13
    Cam dinamico 2012-favorit č.1

mám cam ne teda tenhle typ ale Cortinu, už čeká na druhé dítko a za mě max spokojenost ve všech směrech, naprosto vychytaný kočátek..😀

22. čer 2012

@lucista Děkuju zatim jsem na Cam četla samá pozitiva, ale ještě jsem ho neviděla naživo.

22. čer 2012

Taky mám Camcu Cortinku a max spokojenost,a taky čeká na druhého prcka🙂Za mě Cam

22. čer 2012

@jaruschk přesně tak...hlavně aspoň teda cortina mají jedny z nejprostornějších jak hlubokých tak myslím, že i sportovních korbiček...naše malá neměla problém v zimě ve fusaku i s dekou i v 2 letech...nedávno s emi narvala i do té hlubokéa vešla se...:o)) rozhodně doporučuju očíhnout na živo ale u mě to byla láska na první pohled a už s etěším až zase vejedeme..:D

22. čer 2012

@lucista Tady ten novej dinamico taky píšou že má velkou korbu i sporťák a hlavně chci čtyřkolku.

22. čer 2012

ahoj tak máme cam dinamico a naprostá spokojenost jezdí se s ním perfektně ovládání na nacvaknutí je jednoduché a rychlé a nemužu si vynachválit jak je lehoučky, do auta skladný no prostě já jsem s ním naprosto spokojená a jen doporučuji 🙂

25. čer 2012

přesně tenhle chceme pořídit 🙂 už máme i zaplacenou zálohu 🙂 snad budeme spokojení při používání 🙂

4. črc 2012

Samá dobrá recenze, pudu do něho. Jen malý dotaz, když jste si koupili korbu i se sporťákem, kupovali jste pak nějaký golfáč? Díky

4. črc 2012

holky a jak je to s odpružením? projede v pohodě i lesním terénem?

4. črc 2012

mam podobnej akorat cortinu bezva prostornej do terenu

10. črc 2012

tak to nevím jesti projede lesním terénem, myslím že terenní kočárek to zrovna není přední kolečka jsou z gumy ne nafukovací pouze zadní jsou nafukovací lehce odpružený je do města ideál ale do lesa netuším. ja jsem s ním spokojena naprosto ve všem mame tady ale takove neopravené chodníky v jednom místě a to fakt docela skáče ten kočár :D ale jinak naprosta spokojenost se vším lehký skladný prostorný 🙂

29. črc 2012