Hledáme maminku pro přímou adopci

koalajah
29. čer 2022

Hledáme maminku, která čeká miminko, nemůže si ho nechat a zvažuje přímou adopci. Jsme státem schválení žadatelé o adopci. Prosím, pište na email: koalajah@seznam.cz

pinda22
13. črc 2022

@koalajah stále hledáte?

koalajah
autor
13. črc 2022

@pinda22 ano stále

janinkadaliborek
21. črc 2022

Ahoj jsme manželský pár 12 let ale ze zdravotních důvodu z mojí strany nemůžeme mít miminko které si moc přejeme. Mě je 36 let a manželovy je 44 let. Miminko si moc přejeme. Hledáme miminko do přímé adopce. Tak jestli je tady maminka která se rozhodla dát své nenarozené miminko do přímé adopce. Tak ať se nám ozve. O miminko moc stojíme. Dáme mu plnohodnotný život plné lásky.

ejmi22
25. čer 2023

Ahoj jsme manžele spolu krásných 11let ..hledáme maminku co jsi nemůže nechat miminko ,vše zařídím ozvi se nam,budeme ti vděční cely náš život ❤..oba zajištění ,baraček jen to maličký štěstí nam chybí 🌹..říká se ,že naděje umírá poslední a my stále věříme ,že nikdy jsi 🌹

Monca15@seznam.cz

jandova00
26. čer 2023

@ejmi22 dobrý den jsem ráda že jsem našla jediný příspěvěk v přibližně stejnou dobu

myrodina2023
11. črc 2023

Krásný den, jsme rodina se zázemím, velkou zahradou, která se ale cítí neúplná, hledáme proto ženu, která si nechce nebo nemůže miminko nechat a chce ho dát k přímé adopci do rodiny plné lásky. Děkujeme, kontakt zde: rod.nase@seznam.cz

klarapinos
21. led 2024

@ejmi22 už jste našli?

ejmi22
22. led 2024

@klarapinos napište mi🍀

ejmi22
20. únor 2024

Stále hledáme a věříme ,že najdeme maminku ,která si nemůže nechat miminko a uvažuje o přímé adopci..Ozvi se nám 🍀🌹❤❤

Monca15@seznam.cz