Náhradní matka, máte zkušenost?

stekkna
29. pro 2015

Dámy prosím máte některá zkušenost s náhradní matkou? Zajímají mě věci o kterých se nedočtete na netu, tzn... Do jakého věku lze být náhradní matkou? ( Na internetu jsem našla matky i ve věku 50+) Také mě zajímá finanční stránka...kompenzace ušlého zisku....
Prosím jen o ověřené rady, žádné spekulace prosím.....
DĚKUJI

jamia
29. pro 2015

Náhradní mateřství není nijak legislativně zakotveno, tudíž neexistují žádná oficiální pravidla pro věk matky ani není stanovena odměna. Surogatnimu mateřství je hodně otevřena klinika IVF Zlín, tak je zkus kontaktovat.

stekkna
autor
29. pro 2015

Děkuji, sestra hledá náhradní matku tak nás to zajímá. Moje máma by jí ho odnosila ale bude jí téměř 50 takže si tím nejsme jistí. Zda to půjde. Já bych ho také odnosila, nicméně jsem ted nedávno sama o miminko přišla takže také nevím zda to půjde

jamia
29. pro 2015

@stekkna Tak se zkuste poptat v nejbližším CAR, ona to často nenabízejí oficiálně, ale znas to, za peníze v Praze dům. Jen v tom Zlíně vim, že jsou v tomhle průkopníci.

stekkna
autor
29. pro 2015

Myslím že najít náhradní matku u nás asi problém nebude. Spíš nám šlo o to že jsme to chtěli v rodinném kruhu, kdyby byla máma vhodná bylo by to skkvělé. Ona měla dva porody naprosto bezproblémové, zdravá je jak řípa..spíš se bojíme toho věku. Taky by mě zajímala ta kompenzace...Peníze pro nás problém nejsou, ale netušíme o jaké částce se mluví...200tis, 500tis nebo milion...opravdu nemáme ponětí

berenika39
29. pro 2015

@stekkna ony by si navzájem matka s dcerou platily stotisíce za odnošení dítěte? tvoje sestra je dcera tvojí mámy, ne?

mandala
29. pro 2015

@berenika39 Asi spíš myslela, kdyby maminka nebyla vhodná a musely hledat jinou...

berenika39
29. pro 2015

@mandala aha, mě to přišlo divný☹. to máš pravdu, to by mohlo být.

stekkna
autor
29. pro 2015

Přesně tak.

jamia
29. pro 2015

@stekkna No, mám jen zprostředkované informace, ale ta částka mezi půl milionem až milionem není vůbec nereálná.

nahradnimamka30
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sobka
13. únor 2020

Ahojte, je tu nejaka mlada mamina, ktora by sa chcela stat NM alebo uz ma aj s tym skusenosti prosim?

maqggienka
5. bře 2020

@sobka Ahoj, zkus spíš skupinu na Facebooku, než tady.

sobka
7. bře 2020

@maqggienka ahoj , dakujem, aka je na FB skupina prosim?

maqggienka
7. bře 2020

@sobka Stačí zadat náhradní mateřství a skupiny vyjedou.

monikamaminka
23. bře 2021

Nabízím se jako náhradní maminka,je mi 29 let a mám 2 svoje děti,pokud má někdo zájem..napište mi e-mail
nm.monika91@seznam.cz

monikamaminka
23. bře 2021

@sobka ano nabízím se jako NM

helenah80
6. črc 2021

@monikamaminka ahoj je tvoja ponuka ešte aktuálna?

janine2610
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nasemiminko1
6. únor 2022

Dobrý den všem, pokud jste se rozhodla pomoci manželskému páru s náhradním mateřstvím, více přes email a ozvete prosím na nase.miminko@post.cz děkujeme za odpověď

bobo112222222
10. srp 2022

Hledame nahradni maminku, vice info do emailu. Kakuskas@seznam.cz.

hledamenm
29. pro 2023

Hezký den 💛 s manželem jsme spolu 13 let a moc toužíme po miminku. Bohužel já kvůli vrozené vadě otěhotnět nemůžu. Vše již máme připravené na klinice už jen najít tu pravou, která nám splní naše vytoužené přání... 🙏
Pokud je tady žena, která se chce stát náhradní maminkou, ale i tetou a rodinnou přítelkyní do konce života 🩵 prosím ozvi se nám na email ds.xxx@seznam.cz
Děkujeme moc 🙏💜

hanka_12345
Autor odpověď smazal
Zobraz