Přírodní krém na bradavky a opruzeniny

adriana1314
28. pro 2018

Prosim muze nekdo doporučit nejaky přírodní krém na bradavky a opruzeniny ? Dekuji

mialagia
31. pro 2018

@bartakova_veronika tak je naivní si myslet, že vliv nějakého karcinogenu se projeví v horizontu měsíců, to je spíš v horizontu let..ale každý ať dělá jak myslí, tohle s tím sudokremem není žádná novinka a jj slyšela jsem i doporučení na bradavky😌jinak pokud vím, tak umývat z bradavek se nemusí jen lanolin(purelan)..

bartakova_veronika
31. pro 2018

@adriana1314 a to jste vzala kde? všude vám řeknou že nemusí ... třeba tady

Dobrý den,

přípravek se může používat na bradavky a před kojením se nesmývá, naopak pomáhá tak chránit bradavky. Dítěti nemůže nijak uškodit.

S pozdravem,

lékárna Samoléčení.cz

I nám na předporodním kursu porodní asistentka říkala, že bepanten se na rozdíl od jiných mastí omývat nemusí…
Takže jsme neomývala. (A nejpozději po šestinedělí už ani nemazala, nebylo to potřeba)

Ahoj, v porodnici říkali že se nemusí Bepanthen omývat, že ten nevadí

a mohla bych pokračovat .... nechci hledat a zveřejňovat jak zkušenými osoby tak obyčejné maminky, které mají zkušenosti ...

bartakova_veronika
31. pro 2018

@adriana1314 omlouvám se, ale když vím že to pomohlo X maminkám a X miminkům to neuškodilo tak 14dní ani ne nevadí .... nezlobte se na mě ale namazat si po kojení bradavky a za 3 hodiny kojit tak ten krém je už dávno vstřebaný a miminko nic neolizuje takže nevidím důvod proč bych před 14ti měsíci měli omývat ... stejně si každá maminka dává pravidelně často sprchu takže krém z bradavek už je dávno buď vstřebaný nebo smytý po 3 hodinách ...

bartakova_veronika
31. pro 2018

@lucka662006 viz příspěvek před tímto ... po 3 hodinách je dávno krém vstřebaný a smytý ... takže není třeba si běžet napřed umýt bradavky aby mimčo nic neolizovalo ...

bartakova_veronika
31. pro 2018

pro všechny: mě osobně bepanthen hodně pomohl a přesto jak malá byla drobná a špatně se přisávala a usínala u toho, takže kojení bylo dost složité kde stejně nakonec po 3 měsících jsme museli přejít na UM ... ale po 14ti dnech mazaní po kojení se mi bradavky vstřebali a byli bez bolesti, popraskání a krvavých stop ... a jak jsem zmiňovala po 3 hodinách krém byl dávno vstřebaný .... takže nevidím důvod ho smývat ... několikrát jsem si zjišťovala a všude dočetla že není třeba tak proč bych to víc měla řešit ... já ze začátku hlavně kojila cca po 5ti hodinách kdy mi malou přinesli po císařském řezu a hlavně byla 24 hodin na JIpce a 14 dní v inkubátoru ...

jennyska
9. led 2019

Ahoj @adriana1314 zkus se optat i naší Pavly v Poradně o ekzémech, alergiích aj. zdrav.otázkách https://www.modrykonik.cz/forum/category/poradn... Poradny jsou u nás zdarma a anonymní a myslím si, že právě tady najdeš velmi dobrou radu i odpověď na svou otázku 🙂

Měj se krásně!
Jennyska
Modrý koník team

volnapet
9. čer 2022

@adriana1314 ahoj, muzes me zpetne rici, co si koupila a jaky to melo efekt?