Azalia, jak dlouho jste krvácely?

maggi
16. srp 2015

Ahoj holky, vy co berete nebo jste braly antikoncepci Azalia, jak dlouho jste krvácely? Na příbalovém letáku je napsáno že pokud je krvácení déletrvající mám se poradit se svým lékařem. Ale co se bere jako ´déletrvající´? Já krvácím šestý den a neslábne to, spíš naopak, tak nevím jestli je to v pořádku nebo ne. Po pravdě jsem z toho celkem rozladěná, protože gynekoložka mi řekla že Azalia nemá žádné vedlejší účinky, jenom se zapomněla zmínit o tom, že budu možná několik dní nebo i týdnů krvácet. Takže mi to připadá antikoncepce celkem nanic, protože sex stejně žádný nemůže být. 😒

vrabcak0007
16. srp 2015

6 týdnů...2týdny klasika..pak špinění..občas silnější občas slabší...a pak už nikdy..cca 2 roky.. 🙂

martinakl
16. srp 2015

Já to měla takhle asi půl roku, pak jsem to radši brát přestala..

jarka.09
16. srp 2015

Tři měsíce a pak jsem to vzdala 😒

atevi23
16. srp 2015

Taky asi 2 měsíce a pak jsem to vzdala...

luciksima
16. srp 2015

já asi 2 měsíce pak jsem jí vysadila..

frantiska85
16. srp 2015

Brala jsem dlouhodobě a teď po druhém porodu beru zas. Tu a tam se objevilo krvácení, ale spíš ne. Vyhovuje mi.

maggi
autor
17. srp 2015

No teda, 2-3 měsíce to se mi zdá fakt hodně. A půl roku to je děs. 😖 Tak myslím že to snad radši vzdám rovnou. Děkuju všem za odpovědi.

elisset
17. srp 2015

taky mi nesedla, pořád jsem krvácela, takže byla k ničemu

bleibina
17. srp 2015

Já jsem ji brala asi 3/4 roku a skoro pořád jsem špinila. Taky mi nesedla.

gosa22
17. srp 2015

hnus hnus hnus...brala jsem asi 14 dní po porodu, nejenže z toho bylo blbě mně, ale i malej mi reagoval přes mlíko...jakmile jsem to vyhodila, byl to zas on a já taky...nebrat!!! 😉

jitim
17. srp 2015

Mě taky nesedla, brala jsem asi 4 měsíce a téměř pořád špinila,, takže
letěla do koše.