NEHORMONÁLNÍ tělísko. Jaké máte zkušenosti?

16. srp 2021

Ahoj chci se zeptat na ,, novější,, zkušenosti s tělískem jsou tu jen staré diskuze, ..... A většinou se píše o hormonální ale to vzhledem k penězům nechci riskovat že mi nesedne

sylvka
16. srp 2021

Ahoj ,měla kolegyně z práce a otěhotněla.bez jejího vědomí ji vypadlo.🤔

codal
16. srp 2021

Měla jsem, strašně dlouho jsem každý měsíc menstruovala a menstruace byla dost nepříjemná.

nnnadja
16. srp 2021

Mela jsem 2x(2 roky a pak 5 let) a vse absolutně v pořádku.

katka9184
16. srp 2021

Tak já mám už podruhé nehormonalní tělísko gynefix a nemůžu mu nic vytknout 😉

alilali
16. srp 2021

Švagrová měla. Zkušenost má takovou, že má doma pětiletého syna.

duck84
17. srp 2021

Taky jsem měla. Zkušenost bohužel taková že zabrání sice děložnímu otěhotnění ale mimoděložnímu už ne. Byla jsem i upozorněná že se opravdu může stát že tělísko vypadne a dotyčná o tom ani nemusí vědět. Takže za mě raději ne.

pettrus1210
17. srp 2021

Mám gold T, problémy nemám, menstruace pravidelná, ale trvá 14 dní. krvacim 3 dny, zbytek spineni:/

konidana
17. srp 2021

Mam uz druhe v pohode. Prvni se stribrem 6 let a ted se zlatem asi 5.rokem. prvni pulrok delsi a silnejsi ms, ale pak se vratila k normalu. Pri vymene uz zadne zhorseni. Pohoda.

klarietka
17. srp 2021

Měla jsem, protože ze zdravotních důvodu hormonální nemůžu. Pro mě to byl svatý gral! Předtím jsem měla 2x za měsíc silnou a bolestivou menstruaci v délce 8 dní/jedna, tedy 16 dní za měsíc. S tělískem jsem buď nějaký měsíc neměla MS vůbec nebo jsem jen spinila. Za mě určitě doporučuji. Kdybychom se teď nesnazili o prcka, šla bych do ní zase

konidana
18. srp 2021

@klarietka ale tos mela spis hormonalni telisko, ne? U nehormonalniho je ms normalne.