Nitroděložní tělísko Kyleena. Jaké máte zkušenosti?

hezz17
21. zář 2021

Prosim jake mate zkusenosti s tímto teliskem?
Dle meho gynekologa je to současně top na trhu, ale rda bych znala u realne zkusenosti. Preci jen za to chce 6500kc.
Zajimalo by me bolestivost pri zavadeni, jak dlouho se krvaci, jaka je po něm menstruace, pripadne jestli se zlepsilo pms 🙂 nebo i jine postrehy. Diky za nazory 🙂

dashyyy
21. zář 2021

@hezz17 ahoj, mám ji asi rok a půl.. zavádění a ,,bolest" stejné jako u jiných tělísek, žádný drama.. jen to štíplo.. špinila jsem asi tři dny, MS teda mám, ale slabounkou, PMS mám, ale mnohem v menší míře než bez antikoncepce, já jsem s ní moc spokojená... jen jsem teda platila o dva litry míň

hezz17
autor
21. zář 2021

@dashyyy proto jsem tam napsala tu cenu. Muj stavajici gynekolog ma vse o rad drazsi jak jinde :-/ kdyz byl screen vsude za 700, ja platila 1500, pak se v pristim tehotenstvi zvysilo na 1000, ja platila 2000.... takze i to je pro me zajimava info. Diky

dashyyy
21. zář 2021

@hezz17 teď přemýšlím a vážně jsem dávala 4500 a už to je vlastně dva a půl roků, to byla úplně novinka.. možná bys ji mohla objednat přes lékárnu a u dr zaplatit jen zavedení..??

hezz17
autor
21. zář 2021

@dashyyy taky me to napadlo. Jestli by pak ale zavedeni nebylo za 2500 😅

dashyyy
21. zář 2021

@hezz17 🤣🤣🙈 to je dost možný, když si na tom pan dr. mastí kapsu 🙄🤣

hezz17
autor
21. zář 2021

@dashyyy no tenkrt mi rekl, ze pojistovna zvysila priplatek pro tehotne na 2000, takže ma ten screen taky za dvojku. Přitol to primarne ma byt na nejaky pohyb, plavání....a ne na preposlani pro gynekologa :-/

ellyem
23. zář 2021

Mám Kyleenu necelé tři týdny. Platila jsem taky 6500 Kč, bolest při zavádění pro mě hrozná, hodně jsem i krvácela, ale každé tělo reaguje jinak 🙂 Zatím na sobě nepociťuju, že by tělu tělísko nějak vadilo, jsem spokojená.

teruteru
23. zář 2021

Mam od dubna. Bolest u zavadeni silena, jsem se malem pozvracela, asi 4 dny potom jsem se davala dohromady. Dva tydny lehke spineni. Ale nemenila bych. Nemam menzes vubec a je to luxus nemuset myslet na prasky. Cena myslim 7k, jestli si to vybavuji spravne.

hezz17
autor
23. zář 2021

@ellyem
@teruteru teda s tim zavadenim jste me nepotesily ☹ a rodily jste? Respektive jak dlouho po porodu jste si ho nechaly dat?

ellyem
23. zář 2021

@hezz17 Hned po šestinedělí.

teruteru
24. zář 2021

@hezz17 cisarem, takze vaginalne ne.