Změny po vysazení antikoncepce

szuzii
6. lis 2017

Krásný večer 🙂
Jak vaše tělo reagovalo na vysazení antikoncepce? Váha, pleť, nálada, všechno co vás napadne. Občas z toho mám ,,strach,,. Děkuji za odpovědi.

cery26
6. lis 2017

Mne se silene zhorsila plet. Jine zmeny jsem nepozorovala. Antikoncepci jsem prestala brat po dvanacti letech uzivani.

szuzii
autor
6. lis 2017

@cery26 A pomohlo Vám na ní pak něco? Ať vím na co se můžu připravit. Děkuji.

anetka9
6. lis 2017

Hrozně mastná pleť (předtím sem nevěděla, co to znamená), víc se mi mastí vlasy, přibrala sem trochu a uhry...děsný..hned bych ji brala zpátky:D Jinak psychický věci jsem nezaznamenala, pouze ty fyzický🙂

cery26
6. lis 2017

Nepomohlo nic, bojuji s tim do ted. Je to uz rok a pul. Mezitim jsem stihla porodit a kazde rano se budim s novym nadelenim. Predevsim v okoli brady.

apple_tree
6. lis 2017

Vysadila jsem v unoru po 16 letech uzivani. Vaha se moc nezmenila, ms najela okamzite a pravidelne, rekla bych, ze mam vetsi chut na sex. Ale zacaly se mi dost mastit vlasy podle toho, v jake fazi cyklu jsem. V obdobi kolem ovulace mam vlasy mastne tak, ze jsou na dotek umastene i okamzite po dukladnem umyti.

szuzii
autor
6. lis 2017

@anetka9 Hned sem klidnější 😀 To sem zvědavá co si příroda vymyslí na mě.

raddkka
6. lis 2017

Mastí se mi vlasy a trochu pleť. Akné jsem neměla nikdy, nemám ani teď, žádné změny na psychice nepozoruji, akorát si víc užívám sex, sice to nechápu, ale všiml si toho i partner😅
Ještě se mi změnilo PMS, bolí mě prsa a mám silnější bolesti břicha a kříže.
Jsem po vysazení chvíli, první menstruace se zpozdila, ale nakonec díky bohu dorazila, snad to tak bude i dál.

rozarka2213
7. lis 2017

Já jsem po vysazení HA po 15 letech užívání zhubla (ikdyž jsem po ní nepřibrala), jinak nic jineho jsem nespozorovala. Ale bude to tím, že jsem za měsíc hned otěhotněla 😉

sheala
7. lis 2017

Vysadila jsem po 9 letech (6 let Minerva, 3 roky Clormetin) a už bych do ní znova nešla. Během braní Clrometinu se mi hrozně vysušovala pleť i vlasy (teď během těhotenství je to tu zas :( ), po vysazení jsem sice trochu zhubla, ale vrátilo se mi libido do normálu, cítila sem se víc v pohodě a MS najela perfektně pravidelně a bez problémů, možná byla dokonce klidnější a bez bolestí hlavy.

szuzii
autor
7. lis 2017

Všem moc děkuji za odpovědi 🙂 Hned sem si udělala ,,lepší obrázek,,