1. IUI a injekce Ovitrelle a její držení se v těle. Co myslíte?

milujicimaminka89
2. črc 2022

Ahoj holky, 24.06. jsem byla na 1.IUI, dnes jsem 10.den od injekce Ovitrelle, test spodní z dneška, myslíte, že to může být ještě z injekce? Včera jsem testovala také a na testech skoro nic. Děkuji za radu...🙏

tasimia
2. črc 2022

@milujicimaminka89 může byt. Ovitrelle se drží az 14 dni. Proto nema cenu se testovat dříve.

tasimia
2. črc 2022

@milujicimaminka89 každopádně ja nic na testech nevidím.

milujicimaminka89
autor
2. črc 2022

@tasimia Já také ne...jen moje představy, přání a touhy...😓

tasimia
2. črc 2022

@milujicimaminka89 ještě není nic ztraceno, zkus počkat.

europa00
2. črc 2022

@milujicimaminka89 tohle už nemusí vyt ovitrelle vypadá ze je silnější muže už to vyt hcg z tehu zkus zase zitra kdYz zesílí he to jasné… ovšem průběh těhotenství z toho nevyčtes Ake chápu he to krůček po krucku . Držím palce

carolineg1
3. črc 2022

@milujicimaminka89 ahojky taky nás to čeká, tento měsíc jsem měla lehce pozitivní stíny na mamatestu přesně tak jak ten tvůj dole a má dorazila, ovitrelle injekce se drží dlouho, nicméně zkus za dva dny pokud začne sílit už je to těhotenství

carolineg1
3. črc 2022

@milujicimaminka89 prosimtě jak probíhá celý ten proces, vypadá to že v srpnu jdu také a nevím jak se připravit a na jak dlouho to je

renisch
6. črc 2022

@carolineg1 my jsme IUI podstoupili předloni v listopadu. Nejdříve probíhalo krevní vyšetření nás obou, spermiogram, několikrát jsem brala clostibegyt zkoušeli jsme to přirozeně ale mám polycysticke vaječníky takže výsledek byl nula. V den IUI šel manžel do kabinky odevzdal zkumavku, asi hodinku trvala ta separace vzorku k transferu. Takže asi tak 2 hoďky času to zabralo dohromady. 2 dny před jsem si píchala Ovitrelle. No a za měsíc budeme slavit první narozeniny naší vysněné holčičky. V Gennetu jsem byla na první konzultaci v červnu a v listopadu po prvním IUI jsem otěhotněla. Hodně štěstí přeju. 🥰