Duch na TT. Vidíte ho taky ?

n_ikola
12. říj 2020

Ahoj holky,
byla jsem na svém prvním IVF.
Zaváděli mi po prodloužené kultivaci( 5 denní) XB/1 - expandovaná blastocysta 1 kvality.
Dnes je to 5 den( vím, ze je velmi brzy, ale ženská zvědavost a netrpělivost ... 🤪)
Nicméně jsem si udelala test a vidím ducha, vidíte ho taky ? 🙂

První až druhy den po transferu jsem cítila pichani na prave straně( ze by hnízdění ? Žádné spineni jsem ale neměla).
Nyní cítím, ze nalevo mě sem tam něco pichne.

Děkuji za Vás názor, popřípadě za zkušenost s Vašim IVF 🙃

Moc děkuji.

klokanka31
12. říj 2020

@n_ikola Hodně slabý ale je tam 🍀 ať sílí 😉 a neboj, při uhnízdění se nemusí špinit, já nešpinila ani jednou

stastnamatka07
12. říj 2020

@n_ikola Nevidím, až tam bude normální duch, tak je tady možnost. Tady to věštění je k ničemu.

tasimia
12. říj 2020

Jako možná něco vidím..ale musím mžourat. Vydrž tak 4 dny a zkus další zda zesílí, držím palce!

leniczka23
12. říj 2020

Vidím a když tam hodím filtr tak ještě víc..hlavně musí sílit, tak moc držím palce.

n_ikola
autor
12. říj 2020

@leniczka23 děkuji moc, snad ano... říkám si, je to paty den, takže když to vyzkousim za 5 dni tak už to musí být hezky vidět 🙃

leniczka23
12. říj 2020

@n_ikola si piš, a jestli to vydržíš 5 dnů netestovat tak seš hustá, já to nedala 😁😁

eviks
12. říj 2020

@n_ikola jestli sis nepichala zadne hormony ovitrelle apod tak to vypada nadejne!

n_ikola
autor
13. říj 2020

Ahojte holky, nevydržela jsem 😀 posílám rozdíl mezi dneškem a včerejškem. Ale dnes jsem si všimla při utreni světle hnědé spineni, dnes je to 6 od transferu. Měly jsme to taky tak ?

leniczka23
13. říj 2020

@n_ikola já jsem teda nebyla na IVF, ale otěhotněla js normálně, nicméně jsem nějakých 9dpo taky zaspinila a bylo to uhnizdovani. Na testu jsem měla ten 9dpo skoro stejnou čárku jako ty..dneska je vidět nádherně už..já moc moc držím palce a dávej vědět 😊

lalolita
13. říj 2020

@n_ikola je tam. Ať sílí 👍🥰 nicméně, může to být uhnizdovani.

niki1107
13. říj 2020

@n_ikola Je tam ♥️...moc ti přeji, ať sílí a udrží se 🙏🙏🥰

n_ikola
autor
13. říj 2020

Holky, doufám, ze to vyjde ❤️ Dnes jsem volala radši na kliniku ohledně spineni a prý je to normální, když to není krev 🙂

jasemin26
13. říj 2020

Je tam slaboučký dusík😉🍀 tak ať sílí 🍀🍀🍀

andreasvo
13. říj 2020

@n_ikola moc gratuluju je to tam! 🍀 mě ukaplo trošku krve 7 den po ketu v noci. Jen mi navýšili utroš na dva dny.

n_ikola
autor
13. říj 2020

@andreasvo no mi nerikali nic, prý je to normální ... mám spis takový hnědý výtok, než krvavý. Trosku na intimce a při utreni. Asi čekají do 14 dne kdy si mám udělat správně test 👀🙂

andreasvo
13. říj 2020

@n_ikola Jojo je to normální...přeji ať krásně sílí 🍀

n_ikola
autor
13. říj 2020

@andreasvo děkuji 🌻

n_ikola
autor
15. říj 2020

Ahojte holky, posílám aktuální stav 🌻 co myslíte ?
😊 je fakt, ze jsem už změnila test, protože původní už nebyl ... díky za názory. Dle mého to sílí 🐥

andreasvo
15. říj 2020

@n_ikola krásně sílí potichu gratuluju 🍀🍀

tasimia
15. říj 2020

@n_ikola krásně sílí, držím palce a gratulují !

worena
15. říj 2020

@n_ikola Sílí a krásně,hodně štěstí🍀🍀🙏🙏

n_ikola
autor
24. říj 2020

@worena tak co ? 🍀

worena
25. říj 2020

@n_ikola Ahoj,tak bohůžel ,zas to nevyšlo...Test bílo...Zítra ještě krev ale ani se mi tam nechce...Není důvod...Už to byl 5 pokus...Věřila jsem že to vyšlo...Tak jsem dostala přes nos...Boží vůle....Nebudu lhát...Není mi do zpěvu...Ale co zmůžu že.....

n_ikola
autor
25. říj 2020

@worena jej, to je mi moc líto 😞 myslela jsem na tebe a doufala jsem s tebou 😒 ... přeji hodně štěstí při dalším pokusu, snad bude již poslední 🥳 mate ještě mrazacka aspoň ? 😇

worena
25. říj 2020

@n_ikola Děkuji se jsi hodná☺Ano ,máme ještě 2 zmrzlinky...Ale těžko říct jak to bude...Jsem už stará matka😊🤦...Bohužel nemám vyšetřena embrya,neb by to nemusela zvládnout a tak je to určitý risk....Máme genetiku a ta vyšla bezchybně...Vajíčka se v pohodě oplodní vyvíjí ale nehnízdí...Vše je v pořádku..Všechna vajíčka mám pouze z nativu....Beru léky na imunitu....Jinam jsem v pořádku....A stejně.....Nejhorší je,že stejně do odběru krve i nadále brát léky,ještě že jdu zítra....Abych měla jistotu že to ty testy myslí vážně....Jinak bych to vše už včera vysadila...Jsem zvědavá co mi zítra řeknou....🤦🙏

n_ikola
autor
26. říj 2020

@worena tak dej určitě vědět, kolikrát měly holky testy negativní a pak přišla příjemná zprava 🍼

n_ikola
autor
4. lis 2020

Holky, tak máme srdíčko ❤️

jasemin26
4. lis 2020

@n_ikola moc gratuluji 😍🍀 a přeji mnoho štěstí 🍀👍. Mohu se zeptat kolikátý týden jsi po zavedení embria? Předem děkuji

n_ikola
autor
4. lis 2020

@jasemin26 moc děkuji, celkové jsem 6+3tt. Zavedení embrya přesně před měsícem 😊 XB /1.

jasemin26
4. lis 2020

@n_ikola děkuji moc za odpověď 😉👍. A ať krásně rostete🍀👍😉