IVF březen 2024. Jde někdo?

spygy
16. únor 2024

Ahojky, jde někdo do pokusu IVF v březnu? Pojďme se vzájemně podpořit.

zabicka01
30. dub 2024

Holky někdo tento měsíc transfer? Ja byla včera, takže zas čekání 😳😳

junetule
30. dub 2024

@zabicka01 diky. Snazim se. Ale ted zase zacal zlobit muz. Vi, ze se nesmim ani hybat, neni nikdo, kdo by mel cas sem tam uklidit, nakoupit, udelat jidlo a on mi jen tak oznami, ze z prace pojede do lazni na deset dni a kdyby neco, at zavolam!!! Takze jsem ve stresu, jak vubec muze myslet na to, ze se pujde nekam zrovna ted rekreovat,rano jsem zacala zase po ctyrech dnech klidu trochu spinit a jsem vystresovana jeste vice. Dva roky se snazime o mimi, ted je nejzranitelnejsi obdobi do 12teho tydne, tak to nemuzu vstrebat.

zabicka01
2. kvě 2024

@junetule ty jo tak to je těžký kalibr… opravdu odjel?

junetule
3. kvě 2024

@zabicka01 jo jo, vcera si odjel relaxovat. Tohle pocinani u nas v rodine zatim nikdo nepochopil 😡 ale snazim se na to nemyslet a byt uplne v klidu 🙂

ewka32
7. kvě 2024

Ahojky holky, dnes jsem byla na prvním pokosu IVF. Chci se zeptat vás, co jste na tom také byly, jestli jste si po transferu také píchali injekce Flaxiparine. Děkuji

bh8
7. kvě 2024

@ewka32 drzim pesti, ja mela jen anopyrin, pry se lepe prokrvuje deloha..

bh8
7. kvě 2024

@junetule tak co? Jak to zvladas?

junetule
7. kvě 2024

@bh8 ahoj, no celkem zvladam. Ted jsem se nastehovala k tatkovi, tak muzu v klidu lezet a nestresovat se. I kdyz to je tezke, na kontrolu jdu az 28.5. a do te doby mi nezbyva, nez verit, ze vse je v poradku.

zabicka01
7. kvě 2024

@ewka32 ja měla minuly pokus taky anopyrin. Bohužel se nepovedlo. Teď jsem byla na let s min lekama oproti minule, jsem 8 dni po ket a včera mini duch, to jsem pochybovala jestli to není riska a dnes uz tam je 🥳 ale zas dost spinim, chvílemi krvacim, tak uvidím jak se budou testy vyvíjet a v pondělí jdu na krev.

junetule
7. kvě 2024

@zabicka01 drzim pesticky ✊

bh8
7. kvě 2024

@zabicka01 drzim vsechno😘😘❤️ ja jdu na ket v nativu tento mesic

junetule
7. kvě 2024

@ewka32 ja mam inhixu, to je podobne. Mam deset tydnu po transferu a stale si picham. Uz sice nevim kam, protoze mam jeste druhe injekce prolutex, tak dve injekce denne a brisko plne modrin. Hodne stesti 🙂

zabicka01
Včera v 09:30

@bh8 paráda, tak informuj budu držet všechno co mam 💕💕

zabicka01
Včera v 09:32

Tak testy sílí a krvácení přešlo v lehké spineni, tak snad je to na dobre cestě. Dělala jsem si pro porovnání testy intime, ale mají fakt hodně málo barviva, tak dneska udelan i mamatest 🙏

bh8
Včera v 10:32

@zabicka01 supeeeer!!! Gratuluju❤️❤️❤️

junetule
Včera ve 14:08

@zabicka01 taky gratuluji 💕