Ivf - pomalý růst gestačního váčku. Kdo měl stejně a s nižší hladinou hCG?

lilien282
27. zář 2021

Dobry den,
Prosim o radu …. Nebo o podobnou “prihodu” nejlepe s dobrym koncem…
Jsem po ivf… pomprvni kontrole namereno 150 jednotek hcg v krvy, druha kontrola maly gestacni vacek hodnota stoupla na 2000 nyni 4 dny po posledni kontrole gestacni vacek povyrostl o je v nem videt asi maly plod, ale hcg nyni jen 7500 jednotek…
Je nejaka samce ze se probojujeme do konce ? Dne doktroma mam byt 6+2 🥺strasne se bojim nikdy mi velou dobu nic nerekne …. Je tu prosim nekdo komu pomalu rostl vacek a mel nizsi hladinu hcg :(

alexkisss
27. zář 2021

Já mám teda hladinu hcg vysokou a gestacni váček mám akorát ale embryo je o týden menší než by melo byt mám kontrolu za 14 dni tak snad to dozene

lilien282
autor
27. zář 2021

@alexkisss u me bud bude mimodelozni (kdyz to kontroloval dnes na ult a rikal ze by je vacek spravne ) a nebo o zamlkle ale to zas nechapu proc vacek roste a hcg taky :-/ kazdopadne tobe drzim moc palecky pokud mas hcg vysoke bude vse dobre!!!!

bigbig
27. zář 2021

Zkušenost nemám, ale to hcg mi přijde ok. Má se zdvojnásobit každé 2 dny, takže pokud za 4 dny stoupne z 2000 na 7500, je to v normě. Ne? Nebo se to doktorovi nezdálo?

lilien282
autor
27. zář 2021

@bigbig ja mluvila bohuzel jen ze sestrou lekar uu tam nebyl, ale dekuki 🙂 ja se v tech hodnotach vubec nevyznam…🙂

berenika39
27. zář 2021

@lilien282 Ahoj, pokud tě to jen trochu povzbudí - měla jsem zborcené plodové vejce - prostě konečná - dali mi termín na revizi. Než jsme tam šla, zkusila jsem jiného gynekologa a ten zavelel čekat. Příroda si poradí, hcg stoupalo a dnes je tomu zborcenému vejci 13+ a dělá nám jen radost. Určitě bych se řídila tím hcg a uvidíš - nejde to ovlivnit, ale jde to bohužel uspěchat blbým rozhodnutím. Držím moc palce.

bluehorse2020
3. říj 2021

@lilien282 mela jsem neco podobneho, hcg mi brali jen jednou na zacatku a to bylo kolem 160, pote nasledoval ultrazvuk, kde byl videt gastacni vacek, byla jsem objednana za tyden na kontrolu, kvuli dalsimu vyvoji. Tehdy (tez 6+1)ocekaval doktor uz zloutkovy vacek a nebyl tam, takze me celkem vystrasil a do tydne nasledovala dalsi kontrola. Byly to nervy, ale nyni jsem v 8. Mesici tehotenstvi ☺️ ten zacetek je vzdy strasne individuální, takze drzim pesti a neztracej hlavu