Sílící čárka na testu, je to z Pregnylu?

juliemichal
1. zář 2015

ahojky holky od včerejška hledám diskuzi o sílící čárce s pregnylu,ale skoro nic nemůžu najít,tak se vás prosím chci zeptat,protože mě to nenechá v klidu.
předevčírem jsem si dělala test a to jsem byla 7 dnů po IUI a 7 dnů po pregnylu a na testu byla slabá čárka,včera jsem si dělala test a to jsem byla 8 dnů od pregnylu a IUI a 7DPO.a na testu daleko silnější čárka než v neděli.chtěla bych jsem se zeptat jestli jste se s tím taky některá setkala a zda to bylo s pregnylu anebo ne.měla jsem pregnyl 5000j.a chtěla jsem jen zkusit zda už pregnyl vyprchal anebo ne.děkuji za vaše zkušenosti.první foto:vrchní je s neděle a spodní včerejší.

nikdo17
7. zář 2015

@juliemichal nechces si zajit na tu krev? to uz budes mit fakt jistotu kdyz uz mas po terminu ms

juliemichal
autor
7. zář 2015

@nikdo17 no máš pravdu... jak dojde mamka budu volat na gynekologii,protože mě bolí i břicho právě,tak se obávám,že budu mít cystu ☹ a hned mu řeknu,že meškám 2 dny,ale uvidíme co mi řekne zda mám dojít anebo ne... akorát budu muset fakt počkat na matku,protože jsem bez kreditu.

nikdo17
7. zář 2015

@juliemichal tak snad to nebude cysta. ty pry delaji tez falesnepozitivni testy☹

juliemichal
autor
7. zář 2015

@nikdo17 to ano dělají ☹ 6.8 jsem byla skrz cysty na laparoskopii tak se obávám,že se mi znova udělala ☹

nikdo17
7. zář 2015

@juliemichal ach jooo. snad neee

juliemichal
autor
7. zář 2015

@nikdo17 tak za chvíli tu bude mamka,tak budu volat na tu gynekologii ☹ tak snad to bude v pořádku ♥ potom dám vědět zda mě dnes vezmou

nikdo17
7. zář 2015

@juliemichal jjj dej vedet

juliemichal
autor
7. zář 2015

@nikdo17 dám 🙂 akorát se fakt bojím ☹

nikdo17
7. zář 2015

@juliemichal tak co? co rikal gyn?

juliemichal
autor
7. zář 2015

@nikdo17 no na gynekologii jdu až ve čtvrtek ☹ dřív tam neměli místo ☹ tak buď do té doby dojde ms anebo ne a ve čtvrtek se dozvím dobrou zprávičku,kdo ví 🙂

nikdo17
7. zář 2015

@juliemichal tak snad to bude ta dobra zprava kdyz uz ms zatim nedorazila. mas nejake priznaky ze by mela/nemela prijit?

nikdo17
7. zář 2015

@juliemichal aspon uz v ten ctvrtek budes opravdu vedet co a jak. kez by to bylo mimi a hlavne ne zadna blba cysta

juliemichal
autor
7. zář 2015

@nikdo17 nene právě,že žádné příznaky nemám,že by měla dojít 🙂 bolí mě 3 dny před ms hlava a to mě nebolela.jen mě bolí břicho ☹ ach jo ať už je čt a můžu jít na tu gynekologii,to je ještě pěkně dlouhá doba ☹

nikdo17
7. zář 2015

@juliemichal tak to je super ze nemas zadne priznaky. do ctvrtku to ubehne jak voda neboj 😉

juliemichal
autor
7. zář 2015

@nikdo17 to doufám,že ano nebo mi s toho asi praští 😀

nikdo17
8. zář 2015

@juliemichal tak co zkousela jsi dneska testovat? sili?

juliemichal
autor
8. zář 2015

@nikdo17 ahojky nene nic na testíku není ☹ tak snad dojde ms co nejdřív ☹ dnes mám 3 dny zpoždění ☹

shine2015
8. zář 2015

@juliemichal žádné planne naděje.....test negativní nehrot to a už se zamesnavej jak jsme o tom psaly dřív.....co má být bude a brzy mimi přijde. Teď to nechej být. Nebo se z toho jednak zblaznis a jednak to nepůjde.

juliemichal
autor
8. zář 2015

@shine2015 děkuji to máš pravdu 🙂 já už to nehrotím,ale nejraději bych už měla konečně ms aby jsme se mohli znova snažit 🙂 jo a rozhodla jsem se,že půjdeme do dalšího IUI tento cyklus 🙂 zkusíme ještě 2 a potom to zase nechám na volném průběhu 🙂 jednou se povést musí a je jedno kdy 🙂

nikdo17
8. zář 2015

@juliemichal to me mrzi, ale tak treba to tento cyklus vyjde. a kdyby nedejboze ne tak proste to vyjde jindy. muzes se tesit na vanoce, ktere co nevidet prijdou ptz kdyz uz je zari tak to tak sebehne ze za chvili je stedry den. tak se zamestnej tim ze se treba podivas po nejakych penych darcich pro tve kluky a pritele a rodinu🙂

juliemichal
autor
8. zář 2015

@nikdo17 sluníčko děkuji,ale já už to neřeším,už nejsem ani zklamaná,protože jsem s tím potom jak začala ta čárka slábnout a na digi bylo mínus tak jsem s tím už počítala,že to neklapne 🙂 možná to někdy vyjde,kdo ví možná dám manželovi dárek na jeho narozeniny v podobě // čárek 🙂 má narozeniny 16.10 🙂 a to bych jsem si moc přála 🙂 a byl by to fakt pro něj nádherný dáreček na narozeniny 🙂 a pokud se to nepovede i tak tak kdo ví možná na Vánoce najdu // čárky 🙂 už to neřeším,ale vám holčičky děkuji,že jste mě tady držely 🙂 jste moc hodné 🙂

kamiiik8
28. lis 2015

Myslite?? Jsem 6 den od transferu hb 🙂

juliemichal
autor
28. lis 2015

@kamiiik8 tak to je už určitě miminečko 🙂 gratuluji 🙂

kamiiik8
28. lis 2015

Doufam ze bude vse v poradku 🙂 jupiiii

juliemichal
autor
28. lis 2015

@kamiiik8 moc moc držím palečky 🙂

kamiiik8
28. lis 2015

Dekuju 🙂

juliemichal
autor
28. lis 2015

@kamiiik8 není vůbec za co 🙂