Reprofit Ostrava

nevesta172
7. pro 2017

Ahoj holky, je tady některá z vás, která chodíte do nově otevřené kliniky v Ostravě - Reprofit? Uvažuji přechod z Eurofertilu a sháním info, zda je to dobrá volba 🙂 Budu ráda za každý postřeh a zkušenost. Děkuji.

laurinka2016
9. pro 2017

Ahoj já byla v reptofitu darovat vajíčka a musím říct že velice příjemní doktoři i sestry všechno na jedničku, byla jsem moc spokojená a překvapená z tak úžasného jednání 🙂

shhannya
9. pro 2017

@nevesta172 ahoj muzu se zeptat proc chces odejit z Eurofertilu? Chtela jsem tam jit myslela jsem ze je to tam dobre zatim tam byl jenom pritel na spermio tak me zajimaji tve zkusenosti s nema 🙂

nevesta172
autor
9. pro 2017

@shhannya Ahoj, Já už tam chodim přes 4 roky. Ze začátku jsem byla nadšena, vse bylo ok a jelikož jsem ještě nebyla v obraze, tak jsem doktorovi vse odkyvala a on byl taky ok. Postupem času, když se nedařilo, začala jsem se ptát a chtít další vyšetření. To už doktor začal byt nepříjemný a začal tlačit, že to je zbytečný, atd. Například nechtěl po 2 letech pokusu udělat imunologii, že tam na 99 % nic nebude. A ejhle problém, něco se tam našlo a už dávno se to mohlo resit. Ted když jsme chtěli pdg zase problém a plno keců okolo. Přes pojišťovnu by to přitom v pohodě prošlo. Už to chce asi změnu a novou naději 🙂 navíc i když jsi objednana, tak 2 hodinové čekání je standard, což je třeba u me problém, když se musím stihnout vrátit do prace. Věřim, že někteří tam jsou spokojeni, je to krásne, nove, čištění prostředí. A taky jsou asi lepší recenze, pokud se holkám třeba za daří hned i iui a nemusí pokračovat dál. Bohužel pokud člověk vida v čekárně porad stejne tváře, je něco špatne ....

shhannya
9. pro 2017

@nevesta172 dekuji za odpoved ted jsem na vazkach teda a nevim kam jit muj gyndar posila totiz primo do Eurofertilu ale jeste pockam jak dopadnu na kontrole u nej jestli me tam posle nebo bude neco delat on sam tak jeste jednou dekuji a preji at se brzy zadari 🍀 🙂

nevesta172
autor
9. pro 2017

@shhannya zajdi si na konzultace klidne do obou klinik a uvidíš, kde se budeš cítit lépe 🙂 taky držím palce

shhannya
9. pro 2017

@nevesta172 tak v tom Eurofertilu jsme byli v utery na to spermio nezdalo se mi to tam spatne a jelikoz se mi potvrdilo to co jsem si myslela celou dobu ze je problem ve me a ne v priteli tak pocitam s tim ze me gyndar odkaze na kliniku cekam na cele vysledky az mi poslou na email at muzu za nim jit a domluvit se co dal ale uz to asi do tohoto roku nestihnu kdyz ty vysledky trvaji tak dlouho nez poslou 😒 tak snad se to nejak po roce od ledna pohne dal🙂