Sílící čárka na testu, je to z Pregnylu?

juliemichal
1. zář 2015

ahojky holky od včerejška hledám diskuzi o sílící čárce s pregnylu,ale skoro nic nemůžu najít,tak se vás prosím chci zeptat,protože mě to nenechá v klidu.
předevčírem jsem si dělala test a to jsem byla 7 dnů po IUI a 7 dnů po pregnylu a na testu byla slabá čárka,včera jsem si dělala test a to jsem byla 8 dnů od pregnylu a IUI a 7DPO.a na testu daleko silnější čárka než v neděli.chtěla bych jsem se zeptat jestli jste se s tím taky některá setkala a zda to bylo s pregnylu anebo ne.měla jsem pregnyl 5000j.a chtěla jsem jen zkusit zda už pregnyl vyprchal anebo ne.děkuji za vaše zkušenosti.první foto:vrchní je s neděle a spodní včerejší.

keeshka
1. zář 2015

O sílící čárce po Pregnylu jsem neslyšela a myslím, že je to blbost. Pregnyl vyplavuje HCG, takže to logicky musí klesat, ne sílit. Pokud takhle sílí, tak sílí HCG, takže to znamená něco jiného 🙂 . Ale jistější bych sama byla až za pár dní, kdy to bude stále sílit.
Vím co prožíváš, dcera máme po IVF. Tak přeji ať IUI výjde, hlavně to chce stále věřit 🙂

juliemichal
autor
1. zář 2015

@keeshka děkuji jsi moc hodná 🙂 je to strašně o mimi se snažíme 39 měsíců a nejde to :( zítra si budu dělat další testík tak uvidíme zda sílí anebo ne 🙂 taky mi přijde divné,že takto čárka sílí 🙂 bylo by to krásné kdyby to vyšlo 🙂 akorát fakt ty nervy co teď mám jsou neskutečné :D

pecora
1. zář 2015

Pregnyl by na tu carku nemel mit vliv 🙂. Beres Utrogestan nebo neco jineho?

juliemichal
autor
1. zář 2015

@pecora děkuji 🙂 jj beru utroš,ten by na tu čárku vliv mohl mít?a byl by to teda falešný duch s utroše?děkuji

nikdo17
1. zář 2015

@juliemichal utros na tehotensky test nema vubec zadny vliv. jen prave ten pregnyl. ale pokud by to byla ,,druha carka z pregnylu,, tak podle me nesili ale kazdym dnem slabne takze to myslim si vyslo 😉

pecora
1. zář 2015

No slysela jsem ze jo, ale myslim si ze je to blbost. Nevim co a jak ti dopucili, do kdy ho brat atd... Aaallleee, ja ho mela brat do terminu MS, pak udelat test a kdyz bude negativni tak vysadit. Takhle jsem to udelala 2x a nic. Na potreti mi rekl muj gynekolog at ho beru dal, i kdyz bude test negativni a kdyz to nedostanu do tri dnu at prijdu. Test v terminu MS negativni, za dalsi tri dny taky, sla jsem k nemu, vzal mi krev a neco malo tam bylo...zvedl mi mnozstvi utrouse a za par dni znovu krev...takhle 14 dni...rostlo to pomalu ale rostlo. Tehu test jsem mela pozitivni az za tech 14 dni. Mozna nahoda, mozna ne...ale asi kdybych vysadila utrous hned v den kdy mela prijit MS tak by mi tady v kocarku nelezel muj poklad 🙂.

juliemichal
autor
1. zář 2015

@pecora já si taky myslím,že to je blbost aby utroš dělal duchy :D protože jak jsem si četla je na podporu těhotenství :D :D už jsem měla utroš víckrát a taky jsem na testu vůbec nic neměla :D jednou ano,ale bohužel to bylo biochemické těhotenství,došli mi prášky a byl víkend tak jsem je nebrala a v neděli došla ms... :( tak proto jsem si teď po IUI nechala přespat utroš aby se to nestalo,ale bohužel ho mám jen na 10 dnů,protože mám brát 3x denně jednu tabletu ☹ a taky si myslím,že kdyby jsi ten utroš vysadila tak by došla ms :( je dobře,že jsi ho stále brala a,že ti dr řekl,že ikdyby nic na testu nebylo tak máš dojít na krev 🙂 já na krev jít nemám ani po tom IUI tak vlastně vůbec nevím jak to bude dál.a obávám se,že jak budu mít poslední 3 tabletky a půjdu na gynekologii aby mi předepsal utroš tak nic na UTZ neuvidí a žádný utroš mi nepředepíše ☹

juliemichal
autor
1. zář 2015

@nikdo17 moc děkuji,taky si myslím,že by ta druhá čárka nesílila kdyby to byl pregnyl,ale pro jistotu jsem se poptala zda někdo neměl něco podobného jako já a bylo by to s pregnylu :D jé co bych dala za to kdyby to po těch 39 měsících vyšlo 🙂

pecora
1. zář 2015

Na UTZ nic neuvidi, musi ti vzit krev. Ja mela prvni vysledek krve 15...to je skoro nic ale i tak se povedlo 🙂.

pecora
1. zář 2015

Jo a to s tou krvi mi rekl muj gynekolog,je moc vstricny. Na klinice kde jsem byla na IUI mi prave rekli ze jen do terminu MS a kdyz bude negativni test tak dal nebrat a objednat se na dalsi IUI...

nikdo17
1. zář 2015

@juliemichal utros opravdu test na 100% neovlivni. neobsahuje hcg, je to cisty progesteron. takze bych ti moc prala aby to vyslo 🙂 a na krev si muzes zajit jako samoplatce

juliemichal
autor
1. zář 2015

@pecora no tak v klinice mi taky vůbec nic neřekl ani jak dlouho brát utroš nic.napsal,že ho mám brát 3x denně a 10 dnů a právě se bojím ho potom vysadit aby se něco náhodou nestalo ☹ a taky mi jen řekl,že pokud dojde ms tak se mám objednat na 10DC na UTZ a na další IUI,ale abych pravdu řekla tak mi dali i nějaký plastový klobouček po IUI na čípek a měla jsem si ho až za 4 hodiny vytáhnout aby ani kapka spermatu nevytekla 🙂 tak možná právě proto se toto IUI povedlo 🙂 ale nechci nic zakřiknout 🙂

juliemichal
autor
1. zář 2015

@nikdo17 moc děkuji,jsi moc hodná 🙂 co bych dala za to kdyby to konečně vyšlo? 🙂 jéva to by bylo radosti 🙂 manžel včera jak viděl tu čárku tak málem plakal radostí,že se to povedlo 🙂 snad bude všechno v pořádku a pregnyl to nebude,ale zase by ta čárka nesílila 🙂 zítra si udělám testík a uvidíme,ale koupím si dr max místo pepina 🙂

pecora
1. zář 2015

@juliemichal moc bych ti to prala...vim jake to je 🙂

nikdo17
1. zář 2015

@juliemichal udelej zitra test a uvidis. mozna bych ale zkusila zase stejny cos mela do ted. ptz v kazdem muze byt mene ci vice barviva a pak uz nejde to tak porovnat s tema predchozima. nebo udelej stejny jak bxly ty predchozi plus dr max a uvidis. a nevim kdy mas treba jit pripadne na kontrolu k dr ale ja bych zainvestovala do toho odberu krve jako samoplatce

pecora
1. zář 2015

@juliemichal poslala jsem ti sz 🙂

nikdo17
1. zář 2015

@juliemichal kazdopadne ti to moc preju a drzim palce a rozhodne informuj co noveho 🙂

prezdivka
1. zář 2015

za sebe říkám, že bych ještě počkala to termínu MS. Jinak já měla // 12 dní po IUI, ale je fakt, že jsem testovala až ten 12. den 🙂 A Tobě moc držím palce!

juliemichal
autor
1. zář 2015

@pecora moc děkuji jsi moc hodná 🙂 snad to fakt bude těhotenství 🙂

@nikdo17 děkuji tak si koupím pepino test a uvidím jestli zesílil anebo ne 🙂 jsem sama zvědavá a pokud zesílil tak si zajdu jako samoplátce na tu krev 250kč mě nezabije a budu vědět na čem jsem 🙂 na kontrolu mě nikdo nepozval tak taky vůbec netuším :( a neboj určitě budu informovat co nového,snad mě nenapadne si udělat ještě dnes večer test jak si ho koupím :D :D

@prezdivka děkuji moc,no já jsem právě zkoušela zda už nemám pregnyl v těle a v neděli to vypadalo nadějně skoro nic na tom testíku nebylo,tak jsem si včera udělala znova test,protože jsem si myslela,že už tam nic nebude a místo toho silnější dušík 🙂 a moc děkuji ♥ a tobě gratuluji k těhotenství ♥ a přeji aby bylo všechno v pořádku ♥

juliemichal
autor
1. zář 2015

@prezdivka
@nikdo17
@keeshka holky tak jsem to nevydržela a dnes večer jsem testla,sice dr max,ale vypadá to,že sílíme 🙂 akorát jsem pepino nesehnala tak jsem si koupila dr max 🙂

keeshka
1. zář 2015

@juliemichal to vypadá opravdu pozitivně, tak ať to takhle krásně sílí i nadále !! 🙂

juliemichal
autor
1. zář 2015

@keeshka moc děkuji,jsi moc hodná,snad to tak bude nadále,co bych za to dala 🙂 ale bojím se,že budu zase zklamaná ☹

nikdo17
1. zář 2015

@juliemichal vypada to fakt nadejne. testni zas zitra maxem🙂 nepripoustej si zklamani na to je vzdycky dost casu

juliemichal
autor
1. zář 2015

@nikdo17 určitě zítra testnu maxíkem mám ještě do pátku a potom si musím koupit další :D a máš pravdu na zklamání je ještě dost času 🙂 za 4 nebo 6 dnů by měla dojít mrcha,snad nedojde ☹

nikdo17
1. zář 2015

@juliemichal snad nedojde. proste jak to ma byt tak to bude a ani sevevetsi snazeni a leky apod miminko neudrzi kdyz to byt nema a na druhou stranu to plati i naopak. muze to vypadat blbe a clovek se strachuje a bude to nakonec dobry. vse pisu z vlastni zkusenosti. vim ze je tezke to cekani zda dojde nebo spise nedojde ms, kdyz nedojde tak zda bude pak srdicko, pak zda bude se spravne vyvijet apod. proste tehotenstvi je beh na dlouhou trat a s nejistym koncem. tak se nestresuj a raduj se z kazdeho toho testu ktery evidentne sili tak to pregnylem nebude🙂

nikdo17
1. zář 2015

@juliemichal jeee zrovna se divam na tve bydliste...jsi z ostravy? ja tez🙂

juliemichal
autor
1. zář 2015

@nikdo17 děkuji moc 🙂 a máš pravdu u kluků jsem se taky celé těhotenství strachovala,ale bylo všechno v pořádku,nepotřebovala jsem ani žádné léky,vůbec nic a šlo to přirozeně.teď se snažíme 39 měsíců o třetí a vůbec nic.4x biochemické těhotenství.tak jsem zvědavá jak to dopadne teď 🙂 jestli se bojovníček udrží anebo ne 🙂 to uvidíme časem 🙂 ano ano jsem s Ostravy,ty jsi odkud s Ostravy?já s Mariánských Hor 🙂

nikdo17
1. zář 2015

@juliemichal takze to uz by bylo treti? to je pekne. ja ze zabrehu. momentalne teda spise pendluju mezi zabrehem, frydkem kde ted jsem u nasich na nemocenske - rizikove tehotenstvi a domeckem ktery stavime🙂

juliemichal
autor
1. zář 2015

@nikdo17 jj už třetí,manžel si moc přál holčičku tak jsem řekla,že se teda do třetího dáme 🙂 tak to bydlíme kousíček od sebe 🙂 v kterém tt jsi?já jsem u druhého taky měla rizikové těhotenství :( a moc moc moc držím palečky aby bylo všechno v pořádku ♥

nikdo17
1. zář 2015

@juliemichal v 16.tt dekuju dekuju snad to bude ok ptz prvni tehotenstvi nevyslo a na druhe jsme cekali pak rok. a ty zitra sem hned rano hod foto 😉