Zvýšená funkce štítné žlázy a otěhotnění. Má smysl jít do IUI?

lylynka1
19. bře 2022

Ahoj potřebuji poradit včera jsem se dozvěděla že mam zvýšenou funkcí štítné žlázy dr. mě poslala k endokrinologovi 3krat sem již otěhotněla ale skončilo to ZT a po posledním potratu se již nedaří už to je rok a 4 měsíce tento měsíc jsme měli naplánovanou iui co myslíte ma vůbec smysl do toho jit když ani ještě nezačala léčba? A za jak dlouho se mužem snažit? Jak dlouho trvá léčba? Mate někdo zkušenost podařilo se vam do nosit zdravé dítě? děkuji

pampeliska1313
19. bře 2022

Pokud stitna žláza není léčena, opravdu tam je větší riziko potratu, vad. Já sama zjistila ze mám špatnou štítku, začala sem brát léky a otěhotněla, ještě jsem měla něco od gynekologa. Nicméně ten říká, že to je určitě tím, že se stitka dala do pořádku, ze to děla hodně.. Donosila jsem a mám úžasnyho zdravyho kluka. Riziko je když stitka léčena není. Známa potratila čtyřikrát než ji na to přišli… zkusila bych brát léky a ještě prirozene.🙂

aspie83
19. bře 2022

@lylynka1 mně přišli na poruchu štítné žlázy, když se mi nedařilo otěhotnět. Po nasazení léků jsem se sama cítila už za cca 3 týdny lépe a za další asi dva měsíce jsme zkusili IUI bez jakéhokoliv stimulace, kterému v car moc šancí nedávali, a zadařilo se 😁 u druhého syna ani netuším, jak jsem otěhotněla 🙈 se štítnou žlázou se budu léčit celý život (mám autoimunitní poruchu štítné žlázy), ale když se to řeší, není to průšvih 😉

kamino
20. bře 2022

Brala jsem 3 měsíce Euthyrox, pak IUI a výsledek vidíš na profilu