Cvičení s Jillian Michaels od října, přidáte se?

vrtule_2008
30. zář 2014

Ahojky,
od října začínám cvičit 30 DAY SHRED S JILLIAN MICHAELS,přidá se někdo aby jsme se mohly navzájem podporovat a porovnávat výsledky ? 🙂

angipe
30. zář 2014

Ahoj, kdybys pockala jeste tak mesic dva pridala bych se. Ale sem v devatem mesici, takze zatim nic podnikat nemuzu 😉. Presto preji hodne stesti a uspechu.

misutkakosutka
30. zář 2014

Ahojky to je super 🙂 zrovna jsem si řekla,že od zítřka fakt musím 🙂 ráda se přidám 🙂

vrtule_2008
autor
30. zář 2014

Ahoj,cvičení už jsem několikrát odložila,teda vždy jsem cvičila jen pár dní a pak jsem si vždycky našla důvod proč necvičit. 🙂 Takže jsem se rozhodla,že ted do toho musím jít naplno. A byla budu ráda,když do toho půjde někdo se mnou. Mám doma 14-ti měsíční holčičku,no spíš raráška,vůbec nevydrží v klidu. V těhotenství jsem přibrala 19 kilo,podařilo se mi shodit jen 8 😒 . Můj cíl je zhubnout 13 kilo a trochu zpevnit tělo,tak uvidím jak to dopadne 🙂

angipe děkuji za přání,ale jak již jsem psala,tak už fakt musím začít cvičit ted,jinak se asi nedokopu,jsem totiž strašně pohodlný člověk 🙂. Také ti přeji hodně štěstí a at ti tvé dětátko dělá jen radost 🙂

diniki
30. zář 2014

Hmmm, já už se dlouho odhodlávám a pořád nic. Tak jdu do toho s vámi. Aspoň mě to víc přinutí. Doufám 🙂 Kde si cvičení stahuješ?

vrtule_2008
autor
30. zář 2014

Cvičení jsem stáhla na uložto,nebo je video na youtu
be. Jsem ráda,že na to nebudu,takže zítra ráno šup na váhu a hurá do toho 🙂

zrofka
1. říj 2014

ahojky,tak já už mám díky Jillian krásné výsledky... zhubla jsem díky ní z 83kg na 66kg..ale zase jsem nabrala dvě kila..takže jdu do toho sváma.. 😉 od znova🙂

misutkakosutka
1. říj 2014

ahojky jakmile přijdu z práce tak se změřím, zvážím a půjdu do prvního cvičení-snad přežiju 🙂

vrtule_2008
autor
1. říj 2014

Ahojky holky,
jsem ráda,že jdete to toho se mnou a přeji nám všem aby jsme vydržely alespon těch třicet dní a přineslo nám to jen pozitivní výsledky 🙂
Dnes jsem se zvážila,moje milá váha mi ukázala 71,7 kg 🤐 ,měřím jen 165 cm,takže jsem docela oplácaná 🙂
Měřila jsem si i břicho,zadek a stehna,tak pokud budete chtít,můžu sem ty čísla hodit.
Jinak malá spí,tak jsem se vrhla na cvičení,teda na videu to vypadá jednoduše,ani se tam nezadýchají,no já funěla po pár minutách cvičení 🙂 Nejsem vůbec zvyklá cvičit,takže to fakt pro mě bylo náročné a chvilkami
jsem odpočívala. Ale dala jsem to až do konce a věřím,že když budu cvičit denně,tak budu stíhat i tempo a délku cviků 🙂.
Takže holky hurá do toho at jsme krásné a cítíme se dobře (taky at se vejdeme do původního oblečení 😀,já mám plnou skřín věcí a nějak se do nich nevejdu 😒 )

ngvadi
1. říj 2014

já se přidám 🙂 taky potřebuju nějaký nakopnutí, abych konečně začala 🙂

ladenka
1. říj 2014

@vrtule_2008 ahojky, mám pocit, že tvé příspěvky píšu já sama 😀 mám čtyřletou dcerku a 16měs chlapečka, přibrala jsem s ním 20kg!!! shodila jen 8kg, loni na podzim jsem kompletně změnila jídělníček a ze 72 kg shodila na 64kg (166cm), nicméně během jednoho roku jsem to nabrala zpět, nyní mám 71kg a neustále se odhodlávám začít znovu, ale raději pohybem, protože jídelníček bych si musela už hlídat napořád a to nechci, ale jsem taaaaak líná 😝

ngvadi
1. říj 2014

tak co, máte dneska odcvičeno? 🙂 já jo, zvládla jsem to i s oběma "pomocnicema", mladší mi zabavila činky, starší podložku, ale odcvičily jsme to 😀

lazzyya
1. říj 2014

Ahoj, ráda bych se přidala. Od zítra chci začít cvičit plus změna jídelníčku.

telu
1. říj 2014

Přidám se k vám, musím zpevnit břiško a dát dolů pár kilo 🙂

zuzajda20
1. říj 2014

Ahoj holky, tak bych se ráda přidala, chtěla bych zhubnout tak 15 kg, ale snad to vydržím tak dlouho cvičit 🙂

summer18
1. říj 2014

ahojky, já se taky přidávám... vážím kolem 65kg a při mé výšce 164cm, to je dost. chěla bych dát dolu břško a stehýnka :D Jsem zvědavá jak to budu zvládat s prací. Je tu někdo, kdo pracuje na krát.,dlouh. týden a do toho cvičí?? Nějak si neumím představit, že bych v neděli, kdy mám dlouhý týden (tudíž 3. den v práci) po 12h na nohou ještě skákala v půl desátý večer :/ Jsem ráda že zalehnu, kor teď, když se chystáme na Vánoce :(

vrtule_2008
autor
1. říj 2014

Ahojky,
vítám nově příchozí 🙂,diskuzi jsem založila právě proto že jsem taky sráááášně líná jak píše ladenka 🙂 a vůbec nemám pevnou vůli. Takže věřím,že když si tu budeme psát,tak nás to podpoří aby jsme vydžely 🙂
Jídelníček jsem taky měnila už dříve,ale o víkendech jezdíme na obědy ke tchýni,takže jsem to vzdala,ale pokusím se jíst alespon přes týden zdravěji . Ještě než jsem otěhotněla,tak jsem zkoušela 90-ti denní rozlišovací dietu a 28denní detox podle Mačingové,při obojím jsem zhubla kolem 5-ti kilo,ale když jsem se vrátila k normální stravě,tak jsem zase přibrala ☹ Takže teď chci vyzkoušet pohyb,i když nevím jak dlouho mi to vydrží 🙂

vrtule_2008
autor
1. říj 2014

tady ještě přidávám odkaz z youtube :

https://www.youtube.com/watch?v=I5JqLnjh1vg

(snad to půjde otevřít )
slečna tam hodnotí dvd "Shred in 30" od Jillian Michaels,a sama doporučuje že není nutné cvičit každý den,takže když se třeba den vynechá,tak by to nemělo vadit 🙂

ngvadi
2. říj 2014

tak co, jak vám to jde? nějak to tu nežije 🙂 já si jdu odcvičit druhej den...

vrtule_2008
autor
2. říj 2014

tak já mám za sebou také druhý den,no ze včera mě docela bolely ruce,tak jsem přemýšlela,že vynechám. Ale jelikož se znám,vynechám jednou,dvakrát .... no a dopadne to tak,že už se ke cvičení nedostanu 🙂,tak jsem se do toho pustila. Takže mám odcvičeno,ale opět s menšími přestávkami 🙂

sasui01
2. říj 2014

@zrofka ahoj, muzu se zeptat co jsi cvicila, ja cvicim 30DS a ripped in 30 vysledky mam - postava pevnejsi, ubytek cm, ale vaha porad stejna :/ a taky bych trochu s ni chtela pohnout :/ ale jeste, mam nadvahu 20 kg takze mam co shazovat...

summer18
3. říj 2014

Ahojky, tak první cvíčo mám za sebou. Ještě před tím, jsem si udělala v excelu tabulku, abych měla přehled 🙂 a mám tyto poznatky:
1, nemám vůbec žádnou fyzičku :/
2, musím si koupit novou sportovní podprdu s většíma prsama se to prostě nedá! :D
3, tchýňka má asi radost, že se jí každý den bude houpat nad hlavou lustr :D

vrtule_2008
autor
3. říj 2014

Ahojky,
tak já mám za sebou úspěšně třetí den,moje fyzička je také na bodu mrazu 🙂, ale snažím se cvičit a říkám si ,že to dělám pro sebe a tak musím naplno,jinak to nebude mít smysl. Jinak mě bolí i svaly,o kterých jsem ani nevěděla,že je mám 🙂.

ngvadi
3. říj 2014

třetí den odcvičeno. ale dneska se mi teda krutě nechtělo 😀

vrtule_2008
autor
4. říj 2014

tak čtvrtý den mám odcvičený 🙂,dnes jsem teda nedotáhla do konce poslední cviky na břicho,vzbudila se malá a už mě nenechala cvičit,ale jinak už se mi cvičilo lépe,takže ti kdo začínají,nevzdávejte to,každým dnem to bude lepší 😎

ngvadi
5. říj 2014

já včera prvně vynechala :/ byl doma blázinec až do večera a večer v devět se mi fakt už nechtělo... tak snad dneska budu pokračovat...

vrtule_2008
autor
5. říj 2014

dnes jsem se dostala na cvičení až večer,přemýšlela jsem,jestli nemám taky vynechat,ale pak jsem si řekla že tu půl hodinku zvládnu 🙂 Od zítřka bych chtěla upravit jídelníček,teda ze začátku jíst alespoň pětkrát denně. Přes den nemám moc hlad a pak to doháním večer a k snídani si dávám jen kávu☹. Takže pokud máte nějaké typy a rychlou a zdravou snídani nebo svačinu tak budu ráda,když mi je napíšete 🙂

iveet1
5. říj 2014

Ahoj holky, já se také ráda přidám...pokud můžu....vlezla jsem o víkendu na váhu a čučela jsem teda...takže potřebuji to jako sůl, jsem pomalu 9 měsíců po porodu a jelikož mám špatnou životosprávu, tak stále přibývám ☹
Iveta

vrtule_2008
autor
6. říj 2014

Ahojky iveet1,budu ráda když se přidáš mezi nás 🙂 Dneska budu celý den pryč,tak se dostanu na cvičení až večer. Čeká mě šestý den,takže už budu za půlkou prvního levelu 🙂 hurá. Už jsem po očku koukala na druhý,no řekla bych že to bude taky pěkná fuška.

zrofka
7. říj 2014

@sasui01 já hlavně ještě vynechala bílé pečivo..a davála jsem si bacha,co jsem jedla.. dala jsem klasický 30shred, ripped, a ted mně chytnul Cardio kicbox a k tomu 6week6 1 level (který cvíčím neustále)

Já jsem se k cvičení popravdě dokopala až včéra.. ☹ a ted mně bolí celé tělo 😅

vrtule_2008
autor
7. říj 2014

tak já mám za sebou týden cvičení 🙂,bílé pečivo se snažím omezit,ale strašně miluji rohlík s máslem (to je kalorií 😀 ) ,takže občas neodolám.
ted jsem si stáhla 30ripped a chci se ještě kouknout na 6week6,pokud mi cvičení vydrží a uvidím nějaké výsledky,tak budu jedním z nich pokračovat 🙂