Hubnutí a povídání

foogy
5. lis 2014

Ahoj holky!! Chci zhubnout a hledám další nadšence, kteří do toho půjdou se mnou, se kterými se budeme navzájem hecovat a podporovat.

jitta
5. lis 2014

Ahoj hlásím se do party 😉

mandala
5. lis 2014

Ahoj, já bych se přidala, jenže já mám tak slabou vůli, mě by stačili tak 4 kg, co mě zůstalo po porodu, jenže když já tak ráda jím... ☹

foogy
autor
6. lis 2014

@mandala Od toho jsme tady - abysme se navzájem podpořily! Já už takhle s holkama po netu zhubla jednou 10kg a podruhé 8kg. Měla jsem to tak, že kolikrát jsem měla třeba kus čokolády už v hubě, ale pak jsem si na holky vzpomněly, že ony se drží a že přeci pak do diskuze nebudu psát, že jsem to nevydržela a tu čokoládu vyndala a uložila zpět do alobalu 😀 😀 😀

mandala
6. lis 2014

@foogy Jéje, tak jestli to takhle krásně funguje, tak to se přidám, ale s tou čokoládou nevím nevím... 🙂

foogy
autor
6. lis 2014

@mandala Na mě to vážně takhle působilo, fakt!

janulkav
6. lis 2014

tak já se taky přidávám 🙂

janulkav
6. lis 2014

Holky tak aby to bylo černé na bílém a opravdu mě to donutilo se sebou udělat tak se mi povedlo během 8 let ( sedavé zaměstnání , hormonální léčba na podporu otěhotnění , skoro 4 roky na mateřské a hlavně lenost a chuť na sladké ) se propracovat při výšce 168 cm na neskutečných 95 kg. Jako každá chci líp vypadat ale hlavně se i líp cítit ( bolí mě klouby a nic nevydržím hned se zadýchám ...) a čím děti víc rostou tak chci pro ně být aktivní a moc to dělat vše s nimi teď toho moc nevydržím 😠 S veřejným sportováním to moc nevidím takže se snažím doma ( od pondělí 🙂 . Takže po,ut - orbitrek 20min , včera pauza a dnes 30 min. Jedu ráno když dám na plotnu ( starší je ve školce a mladší spí ) večer se nejsem schopná donutit jsem totiž po celém dni už uplně ko. Horší je to se mnou s jídlem potřebovala bych nějakou inspiraci takže jak to děláte třeba s vařením ? Jsme dost vybíravá a saláty a zelenina mimo rajčat mi nejede ...a manžel mi to ani jíst nebude.....Snad jste to zvládli přeloukat až na konec 😉

jitta
6. lis 2014

@janulkav no já tedy vařím manželovi a dětem a sobě hold musím zvlšť, ale je fakt, že dost často uvařím jedno jídlo, tak aby bylo i pro mně a nemusela jsme vařit dvě jídla, dost často si navařím třeba na dva dny a když se mi nechce extra pro mně vařit, tak si dám i nějaké to pečivo k véče, ale to bych chtěla omezit, taky mám v lednici balkan, že si udělám salát,ale ještě jsem se k tomu nedokopala, hlavně jsme nějaká rozežraná a asi salát by mě jen tak nezasytil

letadlo13
6. lis 2014

@foogy Ahoj, já teda spíš přibírám (v 7 měsíci se to asi čeká 😀 ), ale je mi sympatická tahle snaha. Můj cíl je nepřibrat přespříliš v těhotenství a zachovat si co nejvíc ze svojí kondičky. Ale zabývám se hodně zdravým životním stylem, jídlem, cvičením... třeba se budu hodit 🙂
@jitta Omezovat pečivo je blbost, ale hodně rozšířená 🙂 a jíst v listopadu salát ze studené zeleniny taky 🙂 To nikdo dlouho nevydrží. Radši si udělejte zeleninu teplou (na pánvi za pár minut), s nějakou bílkovinou na noc (maso, tofu).
Dobré a zdravé jídlo neuškodí ani manželovi. Hubnutí není o tom jíst jak králík a za měsíc se vrhnout na svíčkovou se šesti 🙂
U sestry v práci je krásně vidět, jak to nefunguje.... měsíc tam ty její kolegyně jí Mačingovou a u toho se nad červenou řepou rozplývají, jak by si daly guláš... To je fakt škoda námahy 😎
@janulkav Taky mám sedavé zaměstnání, ale bez pohybu to jde fakt blbě... chodím do lesa rychlžm tempem, občas na hodinku a nejsou tam lidi... ale záleží, kde člověk bydlí.

jitta
6. lis 2014

@letadlo13 no já tedy pečivo omezovat nechci, normálně ho k snídaní mám,ale myslím si, že třeba příloha k večeři je lepší trochu rýže nebo brambor než prostě pečivo a teplou zeleninu nejím, tak jedině šopák a k tomu nějaké masíčko 😉
Jinak manžel má rád českou kuchyni a to mu neodpírám, tlustý není a hlavně celý den fyzicky pracuje, takže má opravdu velký výdej

Jinak takové ty jednostranné diety typu mančingová apod. rovnou zavrhuju, to je podle mě nesmysl, já bych teda takhle jíst nevydržela a ani tedy bez sacharidů

letadlo13
6. lis 2014

@jitta Jasně, že je to nesmysl...
No, u nás českou kuchyni skoro nevařím, maximálně koprovku, nebo tak, ale jinak moc ne, knedlíky nemám ráda, a masaři už teda vůbec nejsme 🙂
Jinak mám dobrou berličku
http://www.kaloricketabulky.cz/ člověk si zadá sebe, svůj jídelníček a vyhodnotí vám to, jestli jíte moc tuků, nebo jíte málo a taky pitný režim. Nejela bych jen podle toho, ale jako berlička je to supr.
Taky je supr časopis Muscle + Fitness, ale ten už je hodně pro sportovce, každopádně recepty na zdravé jídlo jsou tam supr, a počítá se, že to budou jíst i chlapi, ne taková ta pečená mrkev, co se člověk dočte ve "Vlastě" 🙂

aronek
6. lis 2014

Ahojky, hlásím se taky. Rok u 2013 byl u mně super o hubnutí, 2014 nástup do práce a zase přibírání 😠 Klasický jojo, ale vždy rok dolů a rok nahoru. Takže teď bych ráda začala zase tím dolů 😉

netanel
6. lis 2014

Ráda se přidám, potřebovala bych 10 kilo. Do Vánoc by stačily tak 4.🙂

jitta
6. lis 2014

@netanel Taky bych ráda do vánoc aspoň 4 a celkově 9 😲

netanel
6. lis 2014

@jitta tak to je super, můžeme se motivovat. Moje výchozí váha je 70 kilo.

sulemina
6. lis 2014

netanel, to se máš teda-)))

foogy
autor
6. lis 2014

Holky, ja chci dat taky do Vanoc 4 kg a celkove bych chtela 15 kg.

Az nas tady bude vic, tak se pak uzamkneme do soukrome diskuze, abysme meli soukromi 🙂

copa
7. lis 2014

ahoj holky, já se taky přidávám 🙂 mně by "stačilo" dát dolu tak 6-7kg, ale v tomhle stádiu stagnuju už strašně dlouho ☹ v únoru se vracím do práce, tak to je moje první meta, něco se sebou do té doby udělat 😉

@letadlo13 tvoje tipy se budou hodit 😉

evikj33
7. lis 2014

Ahoj ženy🙂, pokud můžu ráda se taky připojím,potřebovala bych dát dolů celkem 30kg,ale je jasné že to tak honem nebude,tak bych chtěla zatím alespoň 15 😅 U nás je problém s vařením a časem,manžel nebude jíst ani náhodou to co já a moc nepodpoří a nestíhám moc svačinky,jak začnu něco chystat slétnou se na mně jako smečka a třeba rajčátka k večeři jsem si krájela asi na 3 x naž jsem si mohla dát i já 😀 Snažím se za 1.týden mám dole celkem 3kg,tak snad to půjde i dál .Navíc tu nemáme obchod,tak musím pořád plánovat co má manža nakoupit( a znáte nakupování chlapu,něco přehlédne,nebo donese to co na seznamu není..)cvičit můžu maximálně doma ,ale to je taky boj dvojčata už moc nespí tak je mám stále v patách a večer už jsem zdechlá..zatím jsme hodně venku a pak asi opráším rotoped,Hlídání moc není takže posilovna nepadá v úvahu.

jitta
7. lis 2014

@evikj33 no ale rotoped je fajn, já na něm taky hodně jezdila a přez zimu se zase chystám začít a s dvojčata muísí být veselo,ale snad by se občas chvilka našla a i to se počítá a 3 kg je super úbytek a myslím, že i velká motivace, jen je důležité svačinky nevynechávat, ale je fakt, že občas prostě není kdy 😉

Jinak jsem taky pro uzavřít skupinu, až nás tady bude takovej nějakej akorát počet 😉

mandala
7. lis 2014

@jitta Holky, když uzavřete skupinu, jak se sem pak dostanu ?

baramaty
7. lis 2014

AHoj holky, můžu se taky přidat? S váhou jsem bojovala vždy, ale teď to nějak nezvládám a pořád přibírám☹ POdporu potřebuju a do Vánoc bych chtěla 5 kg dolu, pak ještě tak 10☹

pavlinaoo
7. lis 2014

Ahoj holky, ráda bych se přidala. Já chci zhubnout "jen 5 kg"...a nějak se vytvarovat 🙂 Jak už tu někdo psal..nějak stagnuju a chtěla bych se nakopnout. Jednou už jsem tady s holkami hubla a šlo nám to dobře. Jinak já mám ráda zeleninu i ovoce, pohyb taky. Mám ráda horské kolo, běhání..teď jsem začala doma cvičit Jill a břicho a co mi padne na youtube do oka🙂 ..ale chci prostě máknout, ať se centimetry a váha trochu hnou. Jinak hlídaní taky nemám... A pro uzavřenou skupinu jsem určitě 😉

foogy
autor
7. lis 2014

@mandala Musíme založit novou diskuzi - rovnou soukromou a já vás tam jako správce přidám.

Zatím se tady hezky plníme, tak uvidíme, kolik nás bude.

evikj33
7. lis 2014

Já hodně pro inspiraci s jídlem nakukuji tady https://www.modrykonik.cz/blog/candlemania/albu... akorát já,bez polévek a jako přílohu mám většinou jen zeleninu.Pokud si dám třeba dýňovou polévku,tak už nejím druhé. Jen teda kávu si neodpustím,ale nesladim a nedávám ani mléko,tak to snad tak moc neva. Nemáte někdo odkaz na to cvičení s Jil,já jsem hrozné dřevo tak nevím zda to zvládnu.. jinak se lečim ještě se štitkou(snížená funkce) a nově s tetanii 😝

pavlinaoo
7. lis 2014

@evikj33 zadej si na youtube jillian michaels a vyjede x cvičení. Většinou všichni začínají 30 day shred. Jsou to 3 levely, každý se cvičí 10 dní. Dohromady tedy měsíc. Je to opravdu účinné a zabere denně jen 25 min. Jen se člověk musí dokapat denně, no. Hodně jejích cvičení bylo na ulozto.cz ..ale vím, že to pak správci hodně promazali .. teď přehled nemám. Cvičím online 🙂

romanas
7. lis 2014

Ahoj holky taky bych se ráda přidala po druhé mateřské jsem nastoupila do práce a přibrala 4kg ,chodím 2krát týdně cvičit a ani deko dole.Chtěla bych tak celkově se dostat na 60kg při výšce 165,je to pořád hodně ale vím že bych asi víc nedala.Budu ráda za každou radu 🙂

roseofnight
7. lis 2014

Na Beremese jsem s pár holkama založila skupinku hubnutí XL, která byla určená právě pro holky, které chtěli zhubnout (nebyly to takový ty vižlata s 50 kg, který řešej jak se tlustý) a musím říct, že to bylo moc fajn. Holky se nebály otevřít a říct na rovinu kolik třeba váží a jak je to trápí a zároveň se tam všechny podporovaly a pomáhaly si. 🙂

roseofnight
7. lis 2014

Možná by stálo za to, stejnou skupinu založit i tady.

jitta
7. lis 2014

@roseofnight Máme to vplánu, až se nás tedy sejde dostatečný počet, uděláme uzavřenou skupinu. Na starosti to má @foogy Hanka 😉