Hubnutí po dětech. Jak jste hubly Vy?

21. srp 2020

Ahoj holky, možná se dotaz opakuje, nicméně už jsem fakt zoufalá... Snažím se už pár let zhubnout, aktuálně ve 31 letech vážím cca 83kg na 163 cm a ráda bych docílila 70 kg. Ovšem vůbec nevím jak na to. Kila se mě po dvou dětech drží jak klíště...sladký jim málo, chipsy a podobný slaný kraviny vůbec..snažím se jíst zdravě...asi mám moc velké porce nebo už vážně nevím (

Jak jste zhubli vy? Co vás nakoplo?

jjasmina
24. srp 2020

@nattt Já nevařím, vaří on a nevaří prasárny. On oběd má v práci a doma se právě raději cpe tou studenou , jako jsou škvarky , uzeniny a samozřejmě rohlíky. Jinak teda já kojim, takže myslim, že jim vcelku normálně, akorát po menších porcích. Dnes máme třeba kuře, kůži dám bokem a máme k tomu ryzi, předtím vařil vepřové nudličky na zelenině s bramborem, takže jídla jsou takové normalní.. Vím , že někdo jí třeba jen týden zeleninu nebo nejí přílohy, u mě to funguje takhle. 🙂 A když jdem o víkendu ven, tak to si dá ty prasárny v restauraci, jako msažené tvaružky, sýry apod

nattt
24. srp 2020

@jjasmina tak to je super, že u vás vaří manžel 🙂

legelata
24. srp 2020

@jjasmina Ja myslim, ze vyber uz je slusny. Hlavne si clovek vytipuje ty "sve" veci a pak uz jedu to same dost dokola. Stejne jsou zaklad puvodni suroviny🙂

jjasmina
24. srp 2020

@legelata jj je to tak, hlavně jíst , co mu chutná 🙂

crenda
6. únor 2021

Já jsem zhubla díky čokoládě k snídani a spreji, který se stříká kdykoliv během dne.

legelata
10. únor 2021

@crenda Cože :D

mia255
10. únor 2021

@crenda to ale asi nebude uplne zdravé co?:D

crenda
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
crenda
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mia255
10. únor 2021

@crenda ajooo to jsou ty "zazracne kavy a cokolady" :D tak už to chápu.... Tohle zdravé rozhodně není a opět je to založené jen a pouze na kalorickém deficitu 🙂

mia255
10. únor 2021

@crenda a nechci děkuji, znám to z okolí... Vím co to je, vím jak to (ne)funguje 🙂

legelata
12. únor 2021

@mia255 To jsou ty kavy a cokolady s pervitinem ne 😂

mia255
12. únor 2021

@legelata ne, jsou to ty rádoby zdravé čokoládové čokolády a kávy co fungují jen na tom principu, že tam jsou chemické náhražky aby to chutnalo jak čokoláda :D a ano, hubne se po tom protože to piješ místo jídla 🤦😁

legelata
13. únor 2021

@mia255 A pak prijde brutus jojo efekt a to se vyplati 😂

marketanova
23. únor 2021

Běhat, běhat a běhat, jak na běžícím páse tak venku v přírodě!

dotaznikfitness
Odpověď byla odstraněná
Zobraz