Hubnutní při kojení. Poradíte, prosím?

5. led 2023

Holky poraďte ..

Potřebuji se nějak dát do formy.
V současné době vážím 60 kg na 161 cm.

Kojim plně ,syn 8 měsíců zatím chce spíš mléko.

V těhotenství jsem něco nabrala,po porodu zpět na 57 kg ,jenže prcek moc nespí a je hodně náročný miminko ,takže jsem věčně unavená a žeru sladký a celkově ne zrovna zdravě 🥺

Poradíte cvičení ,jídlo abych něco zhubla , zpevnila se hlavně ,neboť sulc hadr 😁

A zároveň nepřišla o mléko ,jelikož zatím syn prostě příkrmy moc nechce.
Děkuji.

gdpr
5. led 2023

Jedlo vajicka, ryzova kasa, ovsena kasa alebo ine mne tie najviac chutia na ranajky naozaj to zasyti az do obeda... pravidelne jest, nekupovat sladke, viac pohybu aj chodza s kocikom sa rata... Cvicenie s trenerom aspon na zaciatok alebo skupinove treningy, ktore zvyknu byt lacnejsie ako osobne urcite nie sama lebo zlou technikou si sposobis zbytocne zdravotne problemy (osobna skusenost ja by som sa zato najradsej prefackala, ze som bola "hrdinka" a cvicila podla internetu🤦🏼‍♀️)

hani_na
5. led 2023

Jen tak pro zlepšení ega. Měřím stejně a ani za doby největšího dodržování low carb jsem se na 61 nedostala😁 Je fakt, že já hodně nabírám a naštěstí i udržuju svalovou hmotu, ale když jdeme jen po číslech, tak to opravdu není žadná hrůza. Já mám ze cvičení ráda growingannanas na youtube a pilates živě na IG. Mám jídelníček od doktora na výživu, ale celkově se zaměř na bílkoviny, ať jich je opravdu dostatek, zelenina upravená tak, jak Ti to chutná a sacharidy s mírou a spíš v první půlce dne, dobré tuky - ořechy, avokádo, olivový olej, semínka. Nesmysly typu sušenky, čokolády, limonády a brambůrky fakt vyjímečně. Hodně vody, vývaru, bylinkových čajů. Když je chuť - kostička 70% čokolády. A důležitá je motivace, pro mě třeba, že chci být aktivní máma a být zdravá, pak je trochu jedno, kolik přesně vážím a že si občas dopřeju✊