Pilates, cvičíte někdo?

madrilena
29. črc 2013

Ahoj holky, začínám cvičit Pilates; chystám se cvičit doma, protože jsem v mizerné kondici........
cvičíte taky někdo? přineslo Vám to výsledky? Chtěla bych v této diskuzi sdílet zážitky, úspěchy a vzájemně se povzbuzovat 🙂

evaviki
29. črc 2013

@madrilena ja som chodila pravidelne cvicit, je to super, hlavne na zada, min boli.. 😀 ale i kdyz chces cvicit doma, tak chod alespon na 3 lekce nekam, kde je dobra lektorka.. to dychanie a spravna poloha jsou hodne dulezite, lepsi se to naucit a pak to odcvicis aj doma..

madrilena
autor
30. črc 2013

@evaviki to je super; záda mě bolí hodně, už cvičím podle Mojžíšové, trochu to pomohlo, ale žádný zázrak..... 🙂 na veřejné lekce se mi moc chodit nechce, žádné pro začátečníky jsem na prázdniny v okolí nenašla a vím, že když přijdu na lekci, kde už všichni všechno budou znát, tak mě to jen odradí; napadlo mě zaplatit si několik individuálních lekcí /právě kvůli tomu dýchání/

evaviki
30. črc 2013

@madrilena tak indiv.lekce bude este lepsi... A podla coho budes cvicit doma? Spousta dvd je hodne rychlych, na ukor spravneho cviceni...

evaviki
30. črc 2013

@madrilena este mi napadlo, odkial si? staci orientacne 😀 mozem poradit dva pilatesy, kde aj ked prides ako nova, tak sa naopak venuju a neodradi..

madrilena
autor
30. črc 2013

@evaviki budu cvičit podle knížky /podle dvd by to nešlo právě kvůli té rychlosti/; mám Pilates, praktický průvodce od Alycei Ungaro; je tam všechno hezky popsané, nicméně stejně si právě myslím, že nějaká ta konzultace bude potřeba, minimálně jestli to dělám správně; jsem z Prahy 4, kdybys o něčem věděla, tak budu jedině ráda

madrilena
autor
30. črc 2013

@evaviki a chodíš pořád cvičit?

evaviki
30. črc 2013

@madrilena posledni dobu neee, ale chtela bych jit treba dnes, uvidime, jestli bude volno a ci budu stihat 😀 uz by sa zislo, ale porad mi do toho neco vleze.. ohledne mist napisu do IP..

leia1
30. črc 2013

ahoj, já cvičím pilates přes rok, ale chodím do pilates studia. doma se pilates cvičit nemá, jelikož to nikdy neuděláš sama správně. je to hodně těžké se naučit dýchat a dělat správně ty cviky, bez dohledu cvičitele ti to nedoporučuju. protože jakmile se to neudělá správně, tak je to na nic. výsledky mám skvělé, nebolí mně záda, zlepšila se mi fyzička, jelikož máme i kardio hodiny, kdy jedeme v tempu a posilujeme, nemám celulitidu, zpevnilo se mi pánevní dno a začínají se mi rýsovat takové ty krásné štíhlé svaly. ale já k tou ještě držím jídelníček, bez jídelníčku jsem nezhubla, pilates mi pomáhá, abych se cítila dobře, ale nezhubne se tím. to by se muselo cvičit každý den asi. já chodím dvakrát týdně.

madrilena
autor
31. črc 2013

@leia1 no v okolí právě teď pro začátečníky žádné lekce nejsou a ani se na nějaké skupinové lekce moc necítím; pak připadá v úvahu jen ta varianta individuální lekce, kdy si to nechám párkrát ukázat a pak budu cvičit sama doma; včera jsem už zkoušela cvičit, ale některé cviky ani neudělám; jídelníček jsem už změnila, ale potřebuju dostat tělo do formy, takže ani nespoléhám na to, že jen po Pilates půjdou kila dolů; taky mě bolí záda, cvičím právě tu Mojžíšovou, ale cítím, že by to chtělo víc; mám pořád břicho jako v 5. měsíci /synovi je 14 měsíců/ 😒 takže děs; zanedbala jsem to a chci to napravit

certatana
31. črc 2013

ahoj Pilates je super, propadla jsem mu pred 8 lety. Vzdy mi zabral na zada po obou detech a jeste jsem se pekne zformovala. Je lepsi navstivit par lekci na zivo, ale Ungarova je dobra volba a urcite to zvladnes. Zacinat se musi s jednoduchymi cviky a postupne zvysovat narocnost.Dychani je klicove jako u kadeho sportu, ale dulezite je proste dychat kdyz zblbnes posloupnost vadi to jen pramalo ....

madrilena
autor
31. črc 2013

@certatana děkuju, dodalas mi elán 🙂; kolikrát týdně cvičíš?

certatana
1. srp 2013

@madrilena svalova pamet je asi 48 hodin takze to vychazi 3 x tydne, ale lepsi 2x s chuti,nez 3x z donuceni.Ja cvicila 2x a 1x neco jineho (kardio) ...

petrenkalinka
27. srp 2013

Ahoj, chtěla bych začít cvičit s maminkami pilates nebo zumbu na Praze 5. Můžeme zajistit hlídání dětí. Nějací zájemci?
petra@kamaradchameleon.cz

tina760
Odpověď byla odstraněná
Zobraz