Dvojcievny pupočník

larosabigi
22. mar 2018

Ahojte hľadám informácie a skúsenosti. Zistili niektorej dvojcievny pupočník ? Aké vyšetrenia ste absolvovali ? Mali ste nejake komplikácie ? Hľadala som na nete není skoro nič. Tak snáď sa niekto nájde a povie mi viacej.

evkao
23. mar 2018

ahoj, nas drobec to mal, doktor mi povedal, ze hlavne nemam citat to, co je na nete, ze to byva celkom casto a niekedy sa na to pride az pocas porodu, a ze budu asi viac sledovat, ci babo dobre rastie... kedze maly rastol v pohode, nemala som ziadne speci vysetrenia, ziadne komplikacie, drobec zdravy, v termine 🙂

nika4568
25. mar 2018

Ahoj mamina mala tento problém pri bratovi a prišli na to až ku koncu tehotenstva. Jedine čo ju častejšie kontrolovali. Problem bol akurat s pôrodom. Lekári v TN v tom čase nemali extra skúsenosti s tým a báli sa. Nakoniec sa narodil v Ba uplne bez problemov. Maly ... Veľky ma dnes už 13 rokov. 🙂 prajem veľa šťastia

mattia_my
18. apr 2018

Uz tu bola kdsi taka tema,je tam dost prispevkov... syn mal 2ciev.pupocnik. Poslali nas na kardio vysetrenie este kym bol v bruchu, chodila som do rizik.amb., pichala si fraxiparin. Pri porode som mala indikovanu nizsiu davku oxytocinu. No netreba sa obavat. Budu len drobca viac sledovat- prietoky, ci ma dost vyzivy. Mal cez 3kg a ziadne nasledky.

puntik27
1. máj 2018

Ahoj, tak aj mne bola zistená tiež táto diagnóza, zatiaľ lekár povedal ze všetko ostatné je ok, bola som v Hlohovci na 3/4D..vraj to nieje také zriedkavé u neho má túto diagnózu jedna z 10tich žien. Uvidíme co ďalej, ale tiež som sa vystrašil, ale hlavne nestresovať..

leniel
20. jún 2018

Aj mne nasli na sone v Martine v 12tom tyzdni dvojcievny pupocnik... lekarka mi to napisala cervenou fixou na prednu stranu tehot.knizky, ale tak dufajme, ze bude vsetko v poriadku...

puntik27
21. jún 2018

@leniel ja som práve v 30tt všetko je poriadku, bola som aj na morfo sone u MUDr. Holana v BA všetko je ok. Malinka ma 1500g uvidíme ako bude keď sa narodí, ale verím, že to bude dobre😄

larosabigi
autor
21. jún 2018

@puntik27 ja som práve 35 tt a zatiaľ tiež všetko ok

tatianka0000
21. jún 2018

@larosabigi aj mne dr našla na sone dvojcievny pupočník tak som sa jej pitala čo to vlastne znamená a ona že iba bábo bude mať pri pôrode mensiu váhu a keď sa mi mala narodila mala 4200 a 54

larosabigi
autor
21. jún 2018

@tatianka0000 no tu váhu neviem 😂 prvý mal 3600 a keď to bude takým tempom tak druhé nebude menšie lebo doktor povedal že je veľké 😂

candii
21. jún 2018

Kamaratka mala 2 cievny pupocnik, vsetko v poriadku, mala zdrava .. nemaj stres.

mata22051990
12. júl 2018

Aj mne zistili dvojcievny pupočník ..a nejaké presvetlenejsie crievka že to môže byť tým tak neviem... Hádam to nebude nič vaznejsie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre