Aké máte skúsenosti s výrobkami s aloe vera?

drobcek07
16. dec 2012

ahojte baby ake mate skusenosti s vyrobkami s aloe vera konkretne so znackou Touch of Forever?

suuzi
16. dec 2012
Používateľ suuzi je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od suuzi.

s konkretnou znackou nemam skusenost.
kedysi som to pila ca 3 mesiace, ale na anergiu mi to nepomohlo.

ale zato na gel z aloe vera nedam dopustit - na popalenin sposobene zehlickou, pri avreni, peceniy je uzasny - jednak hned chladi a ked si to dam hned po poplaeni na popaleninu, pluzgier sa neurobi a ani ti potom neboli/nepali

norwayka
16. dec 2012

@drobcek07 ja som s forever velmi spokojna. Odporucam kontaktovat zdraviezprirody, je tu na mk. Velmi dobre vie poradit. Ja celkovo aloe pouzivam dlhe roky, ten gel, to proste clovek musi mat, to je na vsetko. Z forever mam cely taky balik tak to som teraz zacala pouzivat a zatial fajn. Aj ked mozno clovek niekedy nevidi vysledky hned, mam aspon pocit, ze som dala tlu to najlepsie.

andrejka1978
16. dec 2012

Ahoj, ja davam malemu 6rocnemu gel uz asi mesiac. zatial nevidno extra vysledky, ale od kamosky viem,ze treba vydrzat aspon mesiac. oni maju s tym uzastne skusenosti. hlavne co sa tyka alergii a zazivacich problemov ale aj zlepsenia imunity. berie to cela rodina. beru to uz asi rok a mozem potvrdit, ze sa im velmi zlepsil zdravotny stav. maju forever. tak skusame aj my a verim, ze to bude ucinkovat rovnako.

maji9
16. dec 2012

Moja rodina pouziva 15 rokov forever aloe vyrobky aj nasa decka lekarka to odporuca.sme velmi velmi spokojny.synovi davam aloe od prveho mesiaca a zatial sme nepotrebovali brat ziadny liek,teraz mal dva roky.Ked ma nathu,kasel,zapal mandle pouzivame ALoe First,ked ma horucku a pokazeny zaludok pouzivam ALoe aktivator kvapky,dostava denne Bee pollen a Kids vitamin🙂Denne pijeme od nich Aloe cajik velmi nam to chuti.Liter aloe nema zmysel kupit.....jedna kura musi trvat minimum tri mesiace!!!!A ked je tam zdravotny problem allergia,rakovina atd minimum rok to pit a brat od nich vitaminy.Forever vyrobky nie su lieky nezaberu chned iba pomali ale vedia vyliecit aj allerigu aj rakovinu.Obi dve choroby sme mali v rodine.

zdraviezprirody
20. dec 2012

@drobcek07 aj ja Ti môžem aloe len a len odporučiť 🙂 Maji9 napísala všetko, čo treba vedieť. Dôležitejšie ako dávkovanie je pravidelnosť a dlhodobé užívanie. Naše pozitívne skúsenosti v rodine by som mohla písať na niekoľko strán 🙂
A ešte malé upresnenie: Forever je výrobca. A Touch of Forever je názov "krabice" s 24 výrobkami.