Do kúpelov s 15 mesačným dieťaťom

beatka2806
30. dec 2015

Ahoj,rada by som vedel či už niektorá absolvovala niake kúpele s 15mes.dieťaťom. My by sme tiež mali ísť,len mám s toho trochu strach ako to vôbec prebieha a tak.

janula2511
31. dec 2015

@beatka2806 ahoj nemusis mat vobec strach.mi sme boli v lucivnej na 3tyzdne.vy do ktorych kupelov by ste chcely ist?

jankapo
31. dec 2015

Co ja viem, tak kupele preplaca poistovna od 3 rokov dietata. Mam aj ja skusenost s kupelami v Lucivnej, ale tak maleho pacienta neviem....su procedury, co vyzaduju spolupracu, ktoru podla mna 15 mesacne dietatko nezvladne....Urcite budete mat liecebny telocvik...to mali problem aj vacsie deti spolupracovat. Sauna, inhalacie, bazen, kupel v slanej vode....bola som tam prvykrat so 4 (ako pacient
a 2,5 rocnym (ako doprovod) a s tym mladsim to bolo tazke. Ale kazde dietatko je ine, tazko povedat. Neda sa vam ist radsej za tie peniaze k moru na tie 3 tyzdne?

beatka2806
autor
1. jan 2016

@janula2511 ahoj,my by sme mali ísť do Smokovca nakolko malý je prieduškár a nedávno sme dostali nieký vírus na prisdušky tak nám bolo odporučené aby sme išli do kúpelov

beatka2806
autor
1. jan 2016

@jankapo ahoj,no práve tých procedúr sa trochu obávam asi to nebude s malým lahké ☹

janula2511
1. jan 2016

@beatka2806 tych procedur sa nemusis bat.inhalovanie to ja si myslim ze zvladne.bazen aj to zvladne.sauna to takysto ak ho pustia do sauny.ta tam nebudes snim tu celu dobu.dokial vydrzi.a byt na vzduchu vonku tam tiez neni problem.

beatka2806
autor
1. jan 2016

A ako to je s ubytovaním ?

zita19
1. jan 2016

@beatka2806 ak idete do Smokovca, tak tam mu budu predovsetkym robit diagnostiku. Na fore je tema ohladom Srobarovho ustavu, skus dohladat. Je to uz dlho udrziavana tema, urcite sa dozvies viac.
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/srobarov-ustav-v-tatrach-skusenosti/

beatka2806
autor
1. jan 2016

@zita19 ďakujem