Máte skúsenosti s dlhodobou reakciou na očkovanie?

sasa2810
2. apr 2020

Ahoj maminky
Bola som so synom na ockovani proti zaskrtu tetanusu cierny kasel atd co sa dava vo veku priblizne 5 mesiacov ... syn chytil horucky 40ky mal to dva dni dnes ma stale teplotu 37,6 boli sme aj u doktorky brali mu moc crp z prsta a vsetko ma v poriadku povedali ze to je ta reakcia na ockovanie ... velmi dlho trva myslela som ze to den dva max ale on uz treti den...mate stym niektora skusenost?? Dakujem

lindusss2016
2. apr 2020

A to som si myslela, ze sa teraz neockuje... 😐

martinka13
2. apr 2020

Veru, aj nam očkovanie preložili už druhý krát. No môže to byť reakcia. Pokiaľ už teplota klesla, hadam už ustúpi úplne a budete fit. Držím palce.

13riska13
2. apr 2020

Neockuje sa len deťom neviem ci do 12 mesiacov tuším povolili očkovania ostatné sa odkladajú ak sú deti staršie vraj my sme mali ísť a doktorka nám rovno povedala ze neockuju a kľudne to môže byť reakcia nasa ju mala tak 3 až 4 dni

montemotherone
2. apr 2020

@sasa2810 k reakcii ti neporadím ale vymenila by som pediatra... kde žijete? Na Kamčatke?

sasa2810
autor
2. apr 2020

@montemotherone nerozumiem ?!

fiafia
3. apr 2020

@sasa2810 co som pocula deti do roka sa ockuju normalne. Moja bola placliva niekolko dni a mala tiez vysoke teploty

martus5220
3. apr 2020

@sasa2810 my sme tiez boli na očkovani Pred týždňom bolo prve kedze sme boli chori manzel sa vrátil z nemecka tak da to presúvali aj koli domácej karanténe ale mala nemala ziadne teploty az dnes ma ale len zvýšenú trosku na 37,5 ale je možné ze jej aj zuby pojdu sliny tečú vsade 🙂ale pri synovi sme teplotovali asi po každom ockovani🤷‍♀️

montemotherone
8. apr 2020

@sasa2810 teraz sa má k lekárom chodiť s akútnymi život ohrozujúcimi záležitosťami+ očkovanie je v momentálnej situácii zbytočné riziko 🥴