7měsíční syn má často teploty, rýmu, kašel

ergo
20. led 2015

Ahoj holky, syn měl kolem Vánoc atb Klacid - kašlal, teploty moc neměl, v podstatě na něm nebylo nic moc znát. Dobral atb a za týden teploty až 39,2, na krvi nic, krk prý čistý (výtěr neproveden). Takže se dál ze strany dr neřešilo, má šílenou rýmu, občas kašle, dnes má zas 38,1. Je mu sedm měsíců. Co si myslíte? Je to něco nezaléčeného asi ne? Budu po dr požadovat výtěry z krku, napadá vás ještě něco? Moc děkuju, už jsem z toho unavená :(.

milmic
20. led 2015

@ergo Přemýšlím, na co vlastně dr. napsal ty atb?
Jinak můžu přispět svou zkušeností - promarodili jsme všichni celý podzim a potom se nám pořád vlekla jakási rýma a pokašlávání. Nasadila jsem sobě i dětem lichořeřišnici a bylo, za pár dnů pryč. Mám kapky od Herba Vitalis, ale existuje to i ve formě sirupu (vím, že Topvet dělá lich. sirup). Jak moc tohle mohou takový malý miminka netuším, zkus někde popátrat. 🙂

ergo
autor
20. led 2015

Měl to na průduškách, proto ty atb. Děkuju, lichořeřišnici hodně doporučují, tak popátrám, zda jí může už takový prcek 🙂

cv
20. led 2015

@milmic prosím Tě jak jsi tu lichořeřišnici dávkovala a pro jak staré dětičky? díky

milmic
20. led 2015

@cv Bylo to napsáno na krabičce, přesně si napamatuji. Tuším 5 kapek do horkého čaje jednou nebo dvakrát denně, ted nevím, jsou v alkoholu, tak proto do horkého čaje.
Chtěla jsem původně sirup od Topvetu, ten bych jim šoupla na lžičku.