Je normální, že má 2letý syn 3 týdny rýmu a nelepší se?

michaels
10. bře 2015

Dvouletý syn měl virozu a od té doby má rýmu a kašel. V neděli a pondělí několikrat zvracel a dnes ma cely den teplotu 37,9. S přítelem nevíme zda je to normální a jestli jít k doktorce. Takhle dlouho rýmu ješte neměl. Děkuju za rady

mavanka
10. bře 2015

Ahoj, k doktorce bych už šla, jestli dva dny zvracel a teď má teplotu, tak bych k doktorce šla, ne kvůli rýmě, ale kvůli tomuhle...

nellygray
10. bře 2015

Rada zní: jděte k doktorovi. Proč doktorovi aspoň nezavoláte a neporadíte se s ním? Co vám asi tak poradíme tady?

millyh
10. bře 2015

Nám občas kluci zvrací z rýmy. Nikdy to zvracení netrvalo déle než cca 24 hodin. Tak jsme to neřešili a nestresovali. Moc toho tehdy nesnědli a zvraceli hlavně hleny páč se jim nechce smrkat.
A rýmu mají hlavně doma. Jak jdeme na čerstvý vzduch tak je to přejde.

naomi6
11. bře 2015

Nevím, na co čekáte, proč nejdete rovnou k doktorce? Rýma muže trvat klidně takhle dlouho, ale ta teplota není v pořádku. Držím palce 😉

mannadela
11. bře 2015

Nejsem doktor, ale z toho, co píšete, mě napadá, jestli nemá syn rýmu bakteriálního původu. Ta je zbarvená do žluta nebo do zelena. A co mi doktor říkal, tak bez antibiotických kapek se nevyléčí. Já bych k doktorovi určitě jela.

lugahajkova
11. bře 2015

ahojky, nám se rýma spustila po třetí vakcíně sinflorix,, od středy to bude týden, pořád malýmu odsávám býlou srágoru, nevimk de se to furt bere,, ublink si jen z těch hlenů,,,teplotu nemá ale začíná být čímdál víc rozmrzelej,,zítra pro jistotu se půjdeme poradit s paní doktorkou,, je nám 5 měsíců.. tak pokud váše miminko zvrací,,má tu rýmu dlouho a nelepší se to tak bych určitě doktora aspon kuli konzultaci navštívila, rýma mu může pak skočit na dýchací cesty a to je průser a už pozdě musí nastat ant. léčba. my zatím jen dáváme vincentku ale rýma houstne je jak lepidlo z odsávcačky to ani nechce☹

zanri
11. bře 2015

k té rýmě - už začala pylová sezóna, není na něco alergický?