Laktobacily Biopron, jen 1x nebo 2x denně?

sisinkaj
12. bře 2017

Ahoj maminky, chci se zeptat, můžu dávat laktobacily biopron v kapslích 2denně? Na letáků je, že jen 1x.. Můžu tím něco pokazit?

leki
12. bře 2017

Ja myslim, ze tim nic nepokazis, ale ze je to zbytecne a ta druha davka prijde jakoby "vnivec", ale nejsem doktor ani lekarnik..

konoupek
12. bře 2017

Kdyby si brala třeba ATB,tak určitě dvě,jinak jedna stačí 😉.

barchen
12. bře 2017

@sisinkaj
Dobry den, myslim, ze to je zbytecne. Ja uzivam dlouhodobe biopron pro dospele a treba kdyz jsem uzivala vic nez 2-3 kapsle denne nebo uzivala baleni premium (ktere je jakoby "silnejsi") tak mi to zpusobovalo krece. Pro malou mam biopron a davam ji podle navodu.

lv
12. bře 2017

pokud máš průjem, zácpu, nadměrnou plynatost, tak jo, jinak 1denně, pokud to máš na udržení zdravého prostředí ve střevě

sisinkaj
autor
12. bře 2017

No nejde o mě, ale 3měsíčního syna 🙂

konoupek
12. bře 2017

Tak tomu určitě jen jednou.

terezapetrova
12. bře 2017

@sisinkaj nám teď u mladsiho pri ATB primo doporučena DR dvojnásobná dávka, mel dost průjem, ma synek nějaké zdravotní potize? Z toho je mozna dobre vycházet jak psaly i maminky tady

sisinkaj
autor
12. bře 2017

Ne nemá, jen když jsem měla ty od swiis tak se dávaly dvě, proto se ptám..

terezapetrova
12. bře 2017

@sisinkaj tak asi bych to brala s ohledem na návodu ATB. Či podle rad DR či Mgr v lékárně. To ze nemusíte dávat kvůli zdrav. Potížím ošklivě závidím 🙂 já bojuji u obou ditek napreskacku s průjmem a už neba 🙂

sisinkaj
autor
12. bře 2017

Já dávám probio kvůli prdikum..

terezapetrova
12. bře 2017

@sisinkaj tak asi staci dle pribal. letaku a stari Tvého ditka 🙂 at brisko neboli 🙂