Mohu Vigantol podat s BioGaiou nebo Espumisanem?

dupsik
15. črc 2016

Ahoj, koupila jsem probiotické kapky BioGaia ProTectis, které se mohou uchovávat do 25 st. Teď přes léto však kapky raději uchovávám v lednici. Již třetí den kapu ráno 5 kapek našemu dvouměsíčnímu synovi na lžičku a podávám. Chci se zeptat zda je správně pokaždé kapky protřepat a zda mu nemůže vadit požití takto studených kapiček? Pak ale vždy následuje kojení. Předtím jsme používali před každým kojením Espumisan, který moc nepomáhal. Nyní než BioGaia zabere ještě Espumisan dávám, ale už asi jen 3x v průběhu dne. Pak jej chci postupně vynechat úplně, jelikož i pediatr doporučil používat buďto jedno a nebo druhé. Navíc je ještě potřeba kapat vitamín D - Vigantol, na který často zapomínám. Zajímá mne zda mohu Vigantol podat na jedné lžičce s BioGaiou a nebo s Espumisanem? Děkuji za radu.

zuzapra
15. črc 2016

My kapali primo na pusinky. Mela jsem je take v lednicce, ale bylo mi doporuceno je pred kapanim nachvilku zahrat v ruce. A davala bych je spis na noc. Jestli se mohou podavat dohromady to nevim, ja bych to asi nedelala. A Vigantol je dulezity! Nezapominat!!!

dressinka
20. dub 2019

@dupsik Urcite bych nemichala. Po Vigantolu deticky casto trpi na brisko. Kupte radeji prirodni verzi -Baby D.
Biogaiu davejte delsi dobu pred jidlem a Baby D do mlicka, ne do vody.