Seborea - šestinedělní miminko

lucifux
13. kvě 2019

Holky mám šestinedělní miminko a má v oblasti obočí a mezi očima seboreu - šupinaté žluté flíčky. Co na to? Jak se toho zaručeně zbavíme?

puhelin
13. kvě 2019

Dcerka to mela ve vlaskach a pomohlo Cicaplast Baume B5.

fandysek_1
13. kvě 2019

@lucifux zkus LR Pose lipikar. Malé to hodně pomohlo.

ajronka
13. kvě 2019

Tak nám zabral krém od Uriage Bébé je přímo na seboreu

verace81
13. kvě 2019

Nám napsal pan doktor imacort mazat na noc a druhý den už dobrý ale je to potřeba řešit co nejdříve aby se to nerozlezlo, prý tím trpí do jednoho roku

javolejavo
13. kvě 2019

Mala to mela ve vlaskach, dr predepsal masticku, kterou udelali v lekarne a promazavat 3x denne, coz byla katastrofa, protoze je strasne vlasate miminko, nakonec jsem koupila uriage sampon, ten ji dost pomohl, 🙂

petramana
13. kvě 2019

@lucifux sebclair

avital
13. kvě 2019

Potirala jsem repikem, vysusilo se to, prstem jsem vzdycky oprasila co slo a do 3 dnu dobry

eithelwing
13. kvě 2019

Já to nějak neřešila. 🙂 S pediatrem jsme se shodli na čistém oleji k promašťování pokožky, nepřehánět to s koupáním a s různými dětskými mýdly u takto malých dětí.
Seborea zmizela sama do tří měsíců. Ale tedy malá si to nějak nedrbala, nebylo to ani nijak drastické.

Teď ve dvou letech se však vrátila. Nakonec pomohl Aviril, takový ten modrý olejíček, při pohádce jsme v klidu mastnou hlavu vyčesali kartáčkem, umyli následně šamponem a je klid. 🙂

xkalisto
13. kvě 2019

Nic s tím dělat nemusíš, zmizí to samo. Ve vlaskach max olejiček nechat působit a velmi jemně vyčesat, já to brala tím chlupatým kartáčem z DM.

petralak
16. kvě 2019

Já používaly olejíček od saloos