Už nevím jaké UM pro měsíčního chlapečka

verunna
16. pro 2018

Dobrý večer maminky, potřebují poradit..Syn má měsíc a je na UM mléku,dávali jsme první Nutrilon ale po něm se nemohl vykadit,pak jsme dali Nutrilon proti zácpě a ublikavani z normálního nutrilonu mi i ublinkaval dost často..Ani jeden z nich nám nemohl a teď máme Sunar premium,ale nemůže se z něho vykakat,stále tlačí a tlačí ale nejde mu to..Už nevím jaké mlíčko dat aby se vykakal..Prosím pořádné, uvažuji že zkusíme hipp.. Děkuji za odpověď

jana31990
16. pro 2018

@verunna Za mě se nejvíc osvědčil Hami malá mi po něm krásně kadí, žádné bolení bříška atd... A i krásně přibírá.

lachtanice86
17. pro 2018

My máme babylove. Ale na druhou stranu říkají že než zkusíš nové um máš tam nechat nějaký čas. Cca 2-3tydny než si tělíčko na změnu zvykne

miba10
17. pro 2018

Máme Hami a naprostá spokojenost.

verrys
17. pro 2018

Tezko radit, kdyz kazdemu mimcu vyhovuje neco jineho. Hlavne to nemente moc casto, chce to vyzkout aspon dva tydny nez prejdete na jine. Za nas treba vychvalovane Hami hruza des.

fly80
17. pro 2018

Když to budete takhle pořád měnit, tak se ten malej chudinka nevykaká nikdy. Musíte chvilku počkat, až mu sedne. Za mě byl nejlepší klasický Sunar. Není třeba za mliko utrácet majlant. To že je něco drahé, neznamená že je to nejlepší.

mirri7
17. pro 2018

Maminky z meho okolí mají dobrou zkušenost s bio mlekem z dm...

preiba
17. pro 2018

Mrněti je teprve měsíc a už jste vyzkoušela tolik mlék? Mně říkala naše pediatricka, že se mléko může střídat minimálně po 14 dnech, že je to doba, kdy si mléko u dítka sedne a ty problémy ustoupí nebo ne. Častým střídáním mléka se prý miminku může akorát pritizit, odnese to pak trápení, vznikají koliky...

preiba
17. pro 2018

*trávení

xxx3d
17. pro 2018

@verunna hm... teda docela si toho dost vystřídala, za tak kratičkou dobu, jak píše @preiba, časté střídání není nejvhodnější.
Prosímtě, co ti poradil pediatr, toho bych se držela. Naše doktorka nám třeba taky chtěla dát nutrilon, my jsme nechtěli, chtěli jsme Bebu, tu nám schválila, kdyby ne, tak bych se snažila o něco jiného než o nutrilon, on za těch pár (zhruba čtyři roky) let trochu ubral na kvalitě, ale je to věc zkušenosti každé maminky a miminka.
Jen doufám, že to nestřídáš tak nějak nazdařbůh.
Osobně doporučuji Bebu optiprocomfort, případně je ještě nějaká super vhodná pro mimi nedonošená, která je ale na recept, název už nevím, pediatr bude vědět.
Jinak při zácpě použij rektální rourku, pomůže.

preiba
17. pro 2018

@xxx3d jak co mi poradil pediatr, toho bych se zdržela....?!? Poradila mi to má doktorka a i v nemocnici když tam syn ležel ve dvou měsících se žaludkem 14 dní. Měl sice virozu, ale kladli velký důraz na to aby se mléko střídalo minimálně s odstupem 14 dnů 🙂 Myslim, že doktoři nejsou úplní pitomci. 🙂
A každému miminku vážně sedne něco jiného. My třeba měli Nutrilon AR kvůli refluxu a jiné ani omylem... Záleží.
Přeji, ať najdete to správné 😊

preiba
17. pro 2018

@xxx3d rektalni rourku také používat s rozumem a ne moc často. Střevo si pak navykne, zleniví... 🙂

xxx3d
17. pro 2018

@preiba toho bych se držela. jinak tedy to nebylo ani na tebe, tebe jsem zmínila jen jako že souhlasím s tím, co jsi autorce napsala, k tomu střídání UM. myslela jsem, že je to zřejmý, tak asi ne, nevadí 🙂

preiba
17. pro 2018

@xxx3d jo takhle 😊

michalelka
17. pro 2018

Když budeš malému mléko často střídat, akorát mu uškodíš a je mi jasné, že nechceš.
Kolikrát nekadění nemá s UM nic společného. Jen taková vsuvka od nás a v mém okolí jsem se s tím nejednou setkala.
Jinak syn byl na Nutrilonu ProFutura (ucpaný), HiPP HA (ucpaný), Nutrilon Anticoliks docela šel, ale nebylo to na 100%. Hami mu sedělo nejvíce a díky obsahu vlákniny se mu i lépe kadilo. Aktuálně je na Kendamilu, ale pro to nemám ještě potřebné výsledky 😁
Jinak malý mi první 4 měsíce kadil pouze pomocí Easylaxu, ale u něj šlo o zdravotní problém. Zavedením příkrmů se to zlepšilo, ale taky žádný zázrak.
Držím pěsti, abys co nejdříve našla pro malého to nejlepší UM.

sinysov
17. pro 2018

Beba je super.

verunna
autor
17. pro 2018

Moc děkuji.. Určitě měnit mlíčko teď nebudu a uvidím jak to synovi zabere..Jinak to že jsem střídala ty mlička tam bylo na doporučení dětského lékaře,vždy jsem to konzultovala snim než jsem koupila jine mlíčko..Jinak malí mi po sunaru krásné spinká akurat problém je z kákáním..Máme hadičku do dubky tak mu pomáhám..Ale děkuji za radi Hezký večer

eflerovapetra
18. pro 2018

My máme babylove z DMka,a spokojenost, zkoušeli jsme taky HiPP combiotik 1,ale nesedlo nám tak jsme zpět přešli na babylove 😊😊🍼

lencamat
18. pro 2018

My meli taky problem dcerka my ublinkavala po um mleku tak jsme meli Nutrilon AR ale po nem mela zacpu a bolelo ji brisko dr nam doporucila Sunar AR je jak na ublinkavani tak i na zmekceni stolice a bolesti brisko po nem bylo vse v poradku.Urcite ho doporucuji.

lucifux
19. pro 2018

Ahoj, já u malého zkusila Hipp, byli mu necelé 2 měsíce a byla to trefa do černého. Za mě super UM, nemůžu si stěžovat. Večer se nažuch a budil se až k ránu 4-5 hodina. Stolice pravidelná, trávení super, neblinkal po něm. Mohu jen doporučit.