Vysoká teplota miminka a žádné další příznaky

hanel
12. říj 2016

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jestli nemáte zkušenost s vysokou teplotou u miminka, i když při tom nemá žádné další příznaky nemoci. Naše holčička 7m má od včerejška teploty až 39 stupňů bez dalších potíží. Dnes jsme byli u dr. CRP má v pořádku, prý to je něco virového. Přes den se chová docela normálně, jen bych řekla že chce víc spát ( normálně se jí moc spát většinou nechce). Večer je trochu podrážděná. Také ještě, před týdnem jsme byli na 3.davce hexavakciny. Myslíte, že by to mohlo souviset? Popř. co zuby, ještě nemá žádné. Dásně ale nemá vůbec červené ani natekle, jen si pořád sahá do pusinky. Díky za vaše zkušenosti.

pafca4
12. říj 2016

nemůže to být šestá nemoc?

lucccinek
12. říj 2016

Tak může to být ještě po očkování i jak píše paní tak i ta 6 nemoc

hanel
autor
12. říj 2016

Také jsem na to myslela, že by to mohla být. Jen mám hlavně obavy, aby to ne souviselo s tím očkováním.

lucccinek
12. říj 2016

Tak uvidíte při šesté nemoci může miminko mít vysoké teploty,může se osypat a klidně i otect moji kluci měly teda jen ty teploty a osypaly se

banan11
12. říj 2016

@hanel ono každý dítě reaguje na očkování jinak,tak je těžký asi radit.... i se zoubkama je každý dítě jiný.... moje dcera neměla třeba vubec teploty,ani nijaký extremní bolesti při prořezávání. Kdybych neviděla jak jí přibývají zoubky v puse tak ani nevím že jí rostou 🙂

banan11
12. říj 2016

@lucccinek A v kolika měsících se projevuje ta šestá nemoc????

lucccinek
12. říj 2016

Šestá nemoc se objevuje hlavně u miminek do jednoho roku co si pamatuju od doktorky

ladyhacek
12. říj 2016

zuby to můžou být ale uvidíš 6 nemoc - horečky (právě tak vysoké) 3 dny a pak by se ti osypala. Kamarádka měli 6 nemoc až teď v 17m-18m, ale jak se píše je to nemoc malých miminek
Zuby mi měli v létě 2 dny 38,5 bez jakýchkoliv příčin a zuby se nám prořezali až za měsíc - měsíc a půl.
Pkud nemá zarudlé nateklé dásně tak to zuby asi nebudou, ale synovi první zuy vyrostli v 5m a já je našla až když byli 🙂

astyna
13. říj 2016

Kamarádka měla 6.nemoc v 18 letech 😀 Může to být cokoliv - vysoké teploty měl malý při růstu jedniček. Také byl podrážděný, chtěl víc spát, méně jíst. Jakmile vyrašily, byl klid.

6.nemoc měla dcera kamarádky a ta měla i vyrážku.

hanel
autor
13. říj 2016

Díky za vaše názory. Malá dnes už měla jen mírně zvýšenou teplotu kolem 37. Všimla jsem si, že má drobné pupinky na telicku, ale žádná hustá vyrazka to není, jak by nasvedcovalo 6. nemoci. A ještě má trochu prujem, což by sedělo asi spis na ty zuby.

kuliseks
13. říj 2016

Syn mel asi v 8 mesicich najednou rano horecku pres 38, dopoledne pres 39 a kleslo to na zvysenou teplotu az vecer. Druhy den uz jen lehce zvysena. Bylo to znicehonic, necekali jsme to, meli jsme jet i ten den na navstevu. Ctyri dny predtim mu vyrostly dolni prvni zuby, tak to mohlo souviset s tim nebo 14 dni zpatky bylo ockovani. Tezkl rict.. Ale miminka pry nekdy jednodenni horecky muzou mit no, z hodne veci. A zvysenou obecne docela casto. Urcite to nic nebude. Chce to ale samozrejme sledovat i cele telicko, chovani a tak..

magdadunajova
13. říj 2016

Ahoj, my jsme to prozivali s nasi malou o prazdninach. Z niceho nic vysoka teplota (40 st), ktera vubec neklesala a trvala 2 dny, pak 3 den teplota klesla na 37 a objevila se vyrazka- takove male cervene fleky na oblicej a pak i nize. Takze urcite muze to byt sesta nemoc.