Zánět močových cest u miminka. Může být i bez bílkoviny a krve v moči?

janule1940
26. lis 2020

Dobrý den,je prosim možné,aby miminko melo zánět močových cest a nemělo v moci dle tech papírku ani bilkovinu ani krev?po 15 hodinách vysokých horecek jsme nechali udělat základní rozbor i v laborce a vse ok.rocni syn má 3 den horečky,které lítají od 37,5 do 39,7.srazeli jsme jen jednu noc,kdy plakal a nesnášel to dobre.zitra už jedeme k MUDr,kdyz nebude rano třeba osypany (6.nemoc).ousko ho nebolí,pije mM i vodu,obcas i ovoce nebo kousek jidla,takze v krku ho nebolí,kaka normalne.jen 2x ho při vysoké horečce natáhlo a vyblinkal se.jen mi obcas prijde,ze při curani stahuje dupku a tlačí.

martt
26. lis 2020

@janule1940 To jste měli ty z lékárny? Mne tenkrát dr. Říkala že nejsou úplně spolehlivé. Ja jsem to tenkrát řešila u syna, když mu bylo pul roku. 3 dny horečky a u Dr se prokázal zánět močových cest. Každopádně by se mohlo jednat i o nějakou virozu. Nebo i zuby. U staršího syna se horečky drželi 4 dny a bylo to od zubů.

zmrzlinka
26. lis 2020

Miminko může mít zánět močovych cest a papírek to nemusí ukázat až vyšetření v laborce ....držím palce

janule1940
autor
27. lis 2020

@zmrzlinka v laborce jsme moc meli,to základní vyšetření.mel jen zvýšené ph-7,5 a hustotu a malinko vyšší.